אופקים: מונית דרסה שני ילדים שרכבו על אופניים ופצעה אותם קשה

עוד תאונה קשה הערב באופקים: נהג מונית דרס שני ילדים שרכבו על אופניים בדרך הטייסים בעיר. הילדים, בני 10 ו-11, נפצעו אנוש וקשה. הם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע. 10 בני אדם נהרגו בכבישי הארץ ביממה האחרונה

שני ילדים כבני 10 שרכבו על אופניים נפגעו אנוש וקשה מפגיעת מונית הערב בדרך הטייסים באופקים. צוות של מד"א פינה את השניים לבית החולים סורוקה עם פגיעות ראש וחבלות בגוף כשהם במצב קשה. עדי ראייה דיווחו שהשניים לא חבשו קסדות.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי השניים קיבלו זכות קדימה מרכב שעצר להם במעבר חצייה. בזמן שהתחילו לחצות את הכביש עם אופניהם, הגיח רכב נוסף, שעל פי החשד לא נתן זכות קדימה, ופגע בשני הילדים.

מתנדב איחוד הצלה חנניה ליינר, שהגיע בין הראשונים לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע הקשה. "כשהגענו למקום מצאנו שני ילדים ושני זוגות אופניים שרועים על הכביש", לדברי המתנדב. "אחד הילדים היה מחוסר הכרה והשני צווח מכאב כאשר התחלנו בטיפול".

לדברי איש איחוד-הצלה, התאונה נגרמה לאחר שהילדים נסעו ככל הנראה על הכביש ולא על המדרכה, והמונית פגעה בהם והעיפה אותם מאופניהם. "למרבה המזל הייתה במקום גם אחות שעזרה לי לייצב את מצב הילדים, עד להגעת צוותי מגן דוד אדום שטיפלו בילדים ופינו אותם לבית החולים סורוקה".

10 הרוגים ביממה האחרונה בכביש הארץ

זמן קצר לאחר מכן הגיע כאמור צוות של מגן דוד אדום. "מצאנו שני ילדים בני 10 ו-11 שנפגעו ממכונית. אחד הילדים היה פגוע ראש במצב קשה ומחוסר הכרה", סיפר תומר קפלן, פרמדיק של מגן דוד אדום. "הילד השני היה עם חבלות בפנים ובשאר חלקי הגוף, אבל הוא היה בהכרה. לאחר טיפול ראשוני פינינו את השניים לבית החולים סורוקה".

10 בני אדם נהרגו ביממה האחרונה בכבישי הארץ. ארבעה בני משפחה אחת נהרגו אחר הצהריים בצומת הנגב, בהתנגשות של ארבע מכוניות. מבדיקה ראשונית עולה שטנדר צבאי יצא לעקיפה מסוכנת והתנגש במשאית. הטנדר נהדף ופגע בשתי מכוניות נוספות שעלו באש.

כוחות ההצלה שהגיעו למקום התקשו לחלץ את הגופות מתוך הרכב הבוער. לאחר שכבו הלהבות התגלו ארבע גופות של בני משפחה אחת בתוך הרכב השרוף: אב אם ושני ילדיהם הקטנים.