הנעדר שאותר בברזיל מספר כיצד שרד בג'ונגל לבדו

הוא לא אכל במשך שלושה ימים ולא פגש חוץ מזבובים ויתושים שום יצור חי. עכשיו, אחרי שאותר בריא ושלם, משחזר איתי בן דוד את 4 הימים לבדו בג'ונגל בברזיל ומתעקש: אני ממשיך בטיול

גם אחרי ארבעה ימים לבדו בג'ונגל בברזיל, בלי נפש חיה וללא מזון, לא איבד איתי בן דוד את האופטימיות.

"אמרתי שאני יוצא מזה איך שלא יהיה", הוא משחזר היום בתכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין בגלי צה"ל. "כל לילה אמרתי: 'מחר אני מוצא את הדרך'".

בן דוד, שיצא לטייל באיליה גרנדה, סיפר שאיבד את דרכו, ישן במערה, ולא אכל במשך כמה ימים. לבסוף הצליח להיחלץ בכוחות עצמו כשהוא בריא ושלם, כשעל גופו פצעים שטחיים בלבד.

"השבילים שם מסומנים פחות מיותר והתברברתי קצת", נזכר בן דוד ברגע בו החלה הדרמה. "אחרי מספר דקות הבנתי שהתרחקתי וניסיתי למצוא את הדרך, אך ללא הצלחה. אחרי זה ניסיתי למצוא את הדרך למטה והבנתי שזו טעות - צריך לעלות למעלה כדי שיאתרו אותך ביתר קלות".

3 ימים ללא אוכל

בן דוד יצא לדרך ללא מצפן או מפות. הטלפון בו הצטייד שבק חיים במהרה והמטייל הישראלי נותר לבדו. "חוץ מזבובים ויתושים לא פגשתי שום דבר", הוא משתף.

מרדת החושך הקפיד בן דוד לשהות באותו המקום, מבלי לזוז. "ישנתי על סלעים או במערה", מספר המטייל. "שלושה ימים לא אכלתי. רק שתיתי מים ממעיינות ומהמערות".

אך אם חשבתם שהחוויה המסעירה תגרום לבן דוד לעזוב את ארץ הקרנבל ולחזור ארצה - טעות בידיכם. "אני ממשיך בטיול", הוא פוסק נחרצות. "לא יודע מתי אני חוזר לישראל".