3 הרוגים בהתהפכות רכב בערבה

כביש הערבה ממשיך לגבות קורבנות, כששלושה בני אדם בשנות ה-30 לחייהם נהרגו בתאונה שככל הנראה נגרמה מהתהפכות. הגופות נמצאו במרחק רב מהמכונית בה נסעו. מוקדם יותר הערב: שישה בני אדם נפצעו בתאונת דרכים חזיתית שאירעה בצומת נבטים - שוקת. בין הפצועים אישה בהיריון ובתה, שפונו במצב קשה לבית החולים סורוקה

כביש הערבה ממשיך לגבות קורבנות: קצת יותר משבועיים אחרי התאונה הקטלנית שזיעזעה את המדינה בה נמחקו שלושה דורות ממשפחת דהן, שלושה בני אדם בשנות ה-30 לחייהם מצאו את מותם בתאונת דרכים בכביש מספר 90, בין המלונות לצומת זוהר.

עידן, פראמדיק שהיה במקום סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי כל הגופות נמצאו במרחק רב מכלי הרכב וכי מתבצעות סריקות כדי לוודא שאין הרוגים נוספים. ההרוגים הם שני גברים ואישה, טרם ידועה זהותם.

ממד"א נגב נמסר, כי בשעה 22:55 התקבל דיווח על התאונה הקשה בכביש הערבה. צוות טיפול נמרץ שהגיע למקום קבע את מותם של השניים. נבדק חשד לפיו התאונה נגרמה כתוצאה מהתהפכות כלי הרכב בו נסעו השניים.

אישה בהריון ובתה התינוקת נפצעו קשה

מוקדם יותר בשעות הערב במוצ"ש, בתאונה חזיתית בין שני כלי רכב בצומת נבטים - שוקת, נפצעו שישה בני אדם, בהם אישה בהיריון ובתה בת השנתיים שפונו במצב קשה לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

מזירת התאונה פונו עוד ארבעה בני אדם שנפצעו באורח בינוני ופונו על ידי צוותי מד"א נגב ומסוקי חיל האוויר לבית החולים.

פרמדיק מד"א נגב, מנחם בלומנטל, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על פרטי המקרה. "סמוך לשעה 19:30 התקבלה הודעה על תאונת דרכים קשה בכביש באר שבע ערד. יצאנו למקום בליווי מספר רב של כוחות מדא ומתנדבים למקום האירוע".

בלומנטל הוסיף כי לאחר שהגיעו למקום הבחינו בשני פצועים קשה וארבעה בינוני. אחד מהפצועים היה לכוד ונזקק לחילוץ. חוקרי משטרה הגיעו גם הם למקום והחלו לחקור את נסיבות המקרה.