האוסטרלים שהגיעו לחקור את ה"מחסלים" דרסו רוכבת אופניים בת"א - וברחו

חקירת הדרכונים המזוייפים בפרשת חיסול מבחוח מובילה לכיוונים לא צפויים: סוכנים אוסטרלים שהגיעו לארץ כדי לחקור את האזרחים הישראלים שבזהותם נעשה שימוש בדובאי, פגעו עם מכוניתם ברוכבת אופניים שעברה ליד השגרירות בת"א - ועזבו מבלי להושיט עזרה. הרוכבת, שיצאה ללא פגע, דורשת התנצלות מהשגרירות וגם גלגל חדש

מחקירה לחקירה: ה"מחסלים" בדובאי (חדשות 2)

סוכני הממשל האוסטרלי, שהגיעו לארץ כדי לחקור את אזרחי אוסטרליה הגרים בישראל ובזהותם נעשה לכאורה שימוש בחיסול מחמוד אל-מבחוח בדובאי, מצאו עצמם במרכזה של שערורייה אחרת - כשהפעם, הם אלו שנדרשים להתנצל: כלי הרכב בו נסעו שלושת הסוכנים האוסטרלים פגע ברוכבת אופניים מחוץ לשגרירות האוסטרלית בתל אביב - כך מדווחת רשת ABC אוסטרליה.

שלושת הסוכנים של המשטרה הפדרלית האוסטרלית (AFP) הגיעו כאמור לישראל כדי לחקור את השימוש שנעשה בדרכונים האוסטרליים במהלך חיסולו של בכיר החמאס לפני כחודשיים בדובאי. במהלך היום הם שהו בשגרירות אוסטרליה בתל אביב, שם היו אמורים לראיין את האזרחים האוסטרלים שזהותם נגנבה לצורך המבצע.

לאחר שעזבו הסוכנים את בניין השגרירות הערב, נהג המכונית שבה נסעו הבחין באיחור ברוכבת אופניים שעברה במקום ופגע בה. אלא שהסוכנים לא עצרו כדי לבדוק אם האישה נפצעה או זקוקה לטיפול, אלא המשיכו בנסיעתם כאילו לא אירע דבר.

למרבה המזל, הרוכבת לא נפגעה, אך נזק נגרם לגלגל האופניים. על פי הדיווחים באוסטרליה, רוכבת האופניים ציינה כי למרות שלא נזקקה לטיפול רפואי, היא דורשת התנצלות מהשגרירות על התקרית, בנוסף לגלגל אופניים חדש במקום זה שניזוק.

משגרירות אוסטרליה נמסר בתגובה שהעניין נבדק, אך הם עדיין לא קיבלו תלונה רשמית בנושא ואינם יכולים לאשר שהתאונה התרחשה. רוכבת האופניים, מצידה, כבר הודיעה ששכרה את שירותיו של עורך דין.

חיסול מבחוח - סיקור מיוחד:

עדות חדשה נחשפה בפרשת חיסולו של מבחוח

דובאי: נמצא DNA בזירת החיסול

תמונות חדשות: "המחסלים" במסדרונות בית המלון

בעקבות החיסול בדובאי: זינוק בפניות למוסד