טלי דהן שנהרגה בתאונה בערבה - הייתה בהריון

שבוע לאחר התאונה בערבה, קרוביהם של בני משפחת דהן עלו היום לקברם. לתחושת האובדן נוסף גם כעס גדול על ההחלטה לשחרר את הנהג הפוגע למעצר בית. אך יותר מכל כרסם בהם הצער עם הגילוי שטלי דהן ז"ל שנהרגה בתאונה, הייתה בחודש השלישי להריונה. "אנחנו מנסים לחזור לחיים ולא מצליחים", הם אומרים

השבעה על בני משפחת דהן שנהרגו בתאונת הדרכים בערבה הסתיימה, אך קרוביהם מתקשים לעכל את גודל האסון. הם פקדו היום את חמש חלקות הקבר של בני המשפחה, קוראים קדיש פעם אחר פעם ומתקשים לקלוט את גודל האסון שנחת עליהם.

לקושי הברור מאליו התווסף אתמול קושי חדש ודי מפתיע. קרובי המשפחה ישבו מול הטלוויזיה וראו כיצד הנהג הדורס, מוחמד אל ג'בור, משתחרר לחופשי. אך היום, רגע לפני שהם מתפזרים לכאב האישי שלהם, מגלים לנו בני המשפחה שממדי האסון רק גדלו והחמירו. בנוסף לכאב על שחרורו ממעצר של מוחמד אל ג'בור, גילו בני המשפחה שטלי דהן, האם שנהרגה הייתה - כך התברר - בחודש השלישי להריונה.

בן דהן, גיסה של טלי דהן ז"ל, שאיבד את אמו ואת שני אחיו התקשה לצעוד, אבל גם במצבו הוא התעקש להתייחס למערכת המשפט. "לא מספיק מה שקרה לי מוסיפים לי עוד?", הוא תהה בצער. גם יתר בני המשפחה והקרובים התקשו להסתיר את זעמם. "לא ייתכן שאדם שהרג חמישה איש ישתחרר עוד לפני שקמנו מהשבעה", ציין יוסי גרוטס, קרוב משפחתם של בן ואביו. "את השופט הזה הייתי מעמיד למשפט".

"אנחנו פשוט הפסקנו לתפקד, כל המשפחה", אמרה בכאב סימה אליעזר שאחותה נהרגה בתאונה. "אני אמורה לחזור לעבודה אבל אני פשוט לא מסוגלת. אני לא מצליחה להבין את זה. רוצח שנסע בחוסר אחריות - איך הוא יושב בבית?".

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?

הטרגדיה בערבה - סיקור נרחב:

כך אירעה התאונה בערבה

3 דורות נקברו ביום אחד

"שמחנו ולא שמנו לב שהם לא באו"

משפחת דהן: שלושה דורות נמחקו ברגע

"חתונה זו שמחה, אבל בלב אנחנו בוכים"

הכלה: "שמחנו - ולא שמנו לב שהם לא באו"