הרוג בתאונת פגע וברח סמוך לנבטים

צוות מד"א קבע את מותו של הולך רגל כבן 30 שנפגע ממכונית חולפת סמוך לבסיס נבטים שבנגב. הרכב הפוגע נמלט מהזירה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע

הולך רגל נהרג הערב בתאונת דרכים סמוך לבסיס נבטים שבנגב. הרכב הפוגע נמלט מהזירה והותיר את הקורבן על הכביש.

כעבור כמה שעות התירה המשטרה לפרסום את פרטיו של ההרוג: פאיז אל-מעבדה, תושב כסייפה בן 26. הודעה נמסרה למשפחתו.

סמוך לשעה 19:00 הוזעק צוות מד"א דרום לצומת בסיס נבטים בכביש 80, לאחר שעוברי אורח דיווח על תאונת דרכים קטלנית במקום. הפרמדיקים מצאו את הולך הרגל, גבר כבן 26, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. ניידת טיפול נמרץ קבעה את מותו במקום.

במשטרה החלו לחקור את נסיבות האירוע ובודקים חשד שמדובר בפגע וברח. "האיש נפגע ככל הנראה מרכב חולף", הוסיפו.

מאוחר יותר הערב, בתאונת דרכים שאירעה בין ג'יפ מג"ב לרכב פרטי סמוך לבית שמש, נפצע קשה גבר בן 30, ושני ילדיו שהיו עימו במכונית נפצעו קל. הפצועים פונו על ידי צוות מד"א לבית החולים הדסה עין כרם.

התאונה בערבה: הנהג הפוגע שוחרר לביתו

בית משפט השלום בבאר שבע שחרר בצהריים למעצר בית של 30 יום את מוחמד אל ג'בור, נהג המשאית שחשוד בהריגתם של חמשת בני משפחת דהן בתאונת הדרכים בערבה בשבוע שעבר. ג'בור שוחרר בערבות עצמית של 50 אלף שקלים.

"אנחנו עדיין בהלם. הוא עצוב וכל חייו הוא יהיה עצוב", אמר אביו של ג'בור בבית המשפט. "הוא לא שינה את גרסתו", אמר עורך הדין כאמל אל זידנאה, פרקליטו של נהג המשאית. "נפל עליו מתא הכפפות חפץ בזמן הנהיגה וזה מה שגרם לתאונה".

כזכור, עלה מבדיקת הטכנוגרף כי הנהג נסע במהירות 92 קמ"ש - מהירות עצומה ביחס לתנאי הדרך הקשים והירידה התלולה. "אני מצטער", אמר אל-ג'בור בשבוע שעבר בהארכת מעצרו, לפני ששיחזר את ההתנגשות בין שני כלי הרכב בזירת התאונה הקשה.