האישה שנדרסה במעבר החצייה משחזרת

רחל זרביאן מרמלה, שנדרסה בעת שחצתה מעבר חצייה באור ירוק, לא ראתה את המכונית מתקרבת לעברה. עכשיו, כשהיא מנסה להחלים מהפציעה היא חוזרת אחורה בזמן ומשחזרת את הרגע המפחיד: "לא הבנתי איך הוא פגע בי". באורח נס התאונה הסתיימה בפציעות קלות בלבד

"אני לא זוכרת איזה אוטו פגע בי ואם זה היה נהג או נהגת, אני כן זוכרת שאמרו לי לא לזוז עד שהאמבולנס בא" - כך משחזרת רחל זרביאן, שנדרסה לפני שבועיים במעבר חצייה ברמלה, את רגעי האימה. "האוטו פגע בצד שמאל של גופי ונפלתי על הרצפה".

בסוף השבוע הציף את האינטרנט הסרטון הקצר שמתעד את התאונה - שבנס לא הסתיימה באסון. בסרט רואים כיצד מתקרבת המכונית אל מעבר החצייה, פוגעת בזרביאן ומעיפה אותה בעוצמה. וכל זאת - בעת שהיא חוצה באור ירוק.

עכשיו חוזרת זרביאן לרגע בו הגיחה המכונית ופגעה בה בחוזקה. "לא הבנתי איך הוא פגע בי", היא משחזרת את התדהמה שהציפה אותה, "נפלתי על הרצפה וקיבלתי מכה בראש". מהרגע שנפלה על הקרקע היא לא זוכרת הרבה, אולם ממה שסיפרו לה היא יודעת שהנהגת הפוגעת יצאה לעזור לה.

עד עכשיו לא הבריאה זרביאן לגמרי מהמכה החזקה והיא נאלצת לשכור עזרה לטפל בבעלה הסובל ממחלה קשה. "אני עדיין גוררת את רגלי", היא מספרת אבל מסכמת באופטימיות: "הילדים גם עוזרים לי המון והמשפחה תומכת".

באורח נס נפצעה קל בלבד

התאונה אירעה בצומת הרחובות ויצמן ויהודה שטיין לפני כשבועיים. רחל זרביאן המתינה במעבר החצייה. כשהאור ברמזור התחלף לירוק, החלה לחצות את הכביש. אלא שבדיוק באותו זמן הגיחה מעבר לסיבוב נהגת במכונית מסוג סובארו ודרסה אותה.

למרבה המזל, היא ספגה פגיעות יבשות בלבד ופונתה במצב קל לבית החולים אסף הרופא בצריפין. "המצלמות שהוצבו ברחבי העיר במסגרת התוכנית הלאומית 'עיר ללא אלימות', מונעים אירועי אלימות, וונדליזם, אך גם מנציחים תאונות דרכים ומפגעים אחרים", הסביר ראש עיריית רמלה מר יואל לביא.