גולשי 2 מציגים: גשם על עירי

צוותי החילוץ והכיבוי עובדים קשה במיוחד ביממה האחרונה. מספר כלי רכב נתקעו במהלך הבוקר בשלוליות ענק שנוצרו בכבישי העיר, בניהם מיניבוס שהסיע ילדים קטנים לחגיגות פורים. "הם היו בהיסטריה, סיפרו צוותי הכבאות שחילצו לבסוף את הילדים הבוכיים בשלום

ישראל שוב עולה על גדותיה: גשמים רבים יורדים מאז אתמול ברחבי הארץ וגרמו להצפות במוקדים שונים ברחבי הארץ. תושבים בדרום הארץ מדווחים על ברד שירד באזור באר שבע, וכיסה את הרחובות בלבן.

למרות השמחה על גשמי הברכה, מזג האוויר הסוער שיבש את התכניות של ילדי ישראל שיצאו הבוקר מחופשים לבתי הספר. מיניבוס של ילדים שהיו בדרכם לחגיגות פורים באשדוד, נתקע בשלולית בעומק של מטר.

כוחות הכיבוי והחילוץ עובדים הבוקר קשה במיוחד. רק באשדוד נרשמו כבר יותר מארבעה מקרי חילוץ של נהגים, שנתקעו בתוך שלוליות ענק ברחבי העיר. אחד ממקרי החילוץ המורכבים ביותר היה כאמור חילוץ רכב ההסעות שבו ישבו תלמידי כיתה א' וגן שהיו בדרכם לחגיגות הפורים.

"הילדים המחופשים בכו בהיסטריה"

"הכבאים הגיעו וראו ילדים מחופשים, הם היו בהיסטריה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה עמר, דובר מרחב לכיש של שירותי הכיבוי. לדבריו, כוחות החילוץ הצליחו לבסוף להרגיע את הילדים הבוכיים ולחלץ אותם מהרכב בשלום. 

בנוסף דיווח עמר על אירוע נוסף שבו חולצו אב ובן שנתקעו ברכב פרטי, ומקרה אחר באשדוד שבו נתקעה נהגת והזדקקה לשירותי כוחות החילוץ. "אנחנו ממשיכים להיות בכוננות לאורך כל היום", מספר עמר. "יחידת החילוץ נמצאת עם רכב יעודי ובו סירה, חגורת הצלה ואמצעים נוספים".

גולשי חדשות 2, אתם מוזמנים לצלם לנו את החורף שלכם ולשלוח מכל טלפון נייד למספר 2222. אתם גם יכולים להעלות תמונות חורף גם בדף הפייסבוק של חדשות 2. בעלי האייפון מוזמנים לצלם גם הם את היום החורפי שלהם, ולשלוח לנו באמצעות המייל האדום באפליקציית חדשות 2 באייפון.

עוד בנושא:

רוצים לדעת אילו אירועים נדחו בגלל הסופה?

לראשונה מזה 5 שנים: גשם בפורים

האם פורים באמת תמיד גשום?