לראשונה מזה 5 שנים: גשם בפורים

סוף שבוע חורפי ילווה את הילדים המחופשים, עם גשמים מצפון הארץ ועד צפון הנגב. קיים חשש לשיטפונות. מזג האוויר יתייצב רק בחלקו השני של השבוע הבא. איפה יורדים גשמים עכשיו? צפו במכ"מ העננים

ריח של חורף באוויר: אחרי כמעט שבועיים של מזג אוויר אביבי ואפילו מעט קיצי, חוזר הגשם בסוף השבוע הקרוב, כדי להזכיר לנו שאנחנו עדיין בחורף. כמיטב המסורת, מגיע החורף בדיוק בזמן בו עורכים הילדים את המדידות האחרונות של התחפושות החדשות לפורים.

גשמים קלים החלו לרדת ברוב אזורי הארץ כבר בשעות הצהריים, אך הם צפויים להתחזק אל תוך הלילה. מחר צפוי להיות מזג אוויר סוער, מה שידחה את מרבית תהלוכות העדלאידע ברחבי הארץ. מוקדם יותר הודיעו מספר עיריות - ובהן רעננה, חולון ואשקלון, כי בכוונתן לדחות את התהלוכות גם מיום ראשון הבא - ליום שני.

שלחו לנו תמונות של החורף שלכם

מזג האוויר החורפי צפוי להימשך גם אל תוך יום שבת, אם כי במהלך היום הוא ייחלש. גשמים ימשיכו לרדת מהצפון ועד צפון הנגב, ועד ראשית השבוע הבא קיים חשש לשיטפונות במקומות המועדים. ביום ראשון ישוב להתחזק הגשם, אם כי ביום שני הוא שוב ייחלש ובחלקו השני של השבוע הבא צפוי מזג האוויר להתייצב.

גולשי חדשות 2, אתם מוזמנים לצלם לנו את החורף שלכם ולשלוח מכל טלפון נייד למספר 2222. אתם גם יכולים להעלות תמונות חורף גם בדף הפייסבוק של חדשות 2. בעלי האייפון מוזמנים לצלם גם הם את היום החורפי שלהם, ולשלוח לנו באמצעות המייל האדום באפליקציית חדשות 2 באייפון.

עוד בנושא:

האם פורים באמת תמיד גשום?