התקרה עלתה באש - החוגגים בחתונה המשיכו לרקוד

נייר קונפטי שנדבק למנורה והתלקח גרם לשריפה במהלך החתונה שנערכה אמש באולם אירועים בחיפה. אלא שהלהבות והעשן הסמיך לא הפריעו כלל לחוגגים השתויים להמשיך לרקוד ולשמוח. "העשן לא הפריע להם להמשיך לרקוד ולחגוג", סיפר רשף חזי לוי מכבאות חיפה, והזהיר מזלזול בהוראות הבטיחות באש

הכבאים השתלטו על האש והמסיבה נמשכה (חדשות 2)

החוגגים בחתונה אמש באולם אירועים בחיפה לא ממש התרגשו כשהבחינו כי התקרה עולה באש, והמשיכו לחגוג ולרקוד תחת ענני העשן. כוחות כיבוי האש הגיעו לאירוע והשתלטו על האש. איש לא נפגע והאירוע נמשך כרגיל - ללא תקלות נוספות.

סמוך לחצות הלילה הזעיק בעל גן האירועים "סולם יעקב" את מכבי האש בעקבות שריפה שפרצה במקום. שלושה צוותים של כיבוי אש חיפה שהגיעו למקום הצליחו להשתלט על האש, בעזרתם של עובדי המקום. חוקר השריפות קבע שנייר קונפטי שנדבק לתקרה התלקח וגרם לשריפה. כשל במנורה אליה נדבק הנייר הצית את האש.

"העשן לא הפריע להם להמשיך לרקוד ולחגוג"

"הם היו שיכורים ושמחים כשהגענו למקום והעשן לא הפריע להם להמשיך לרקוד ולחגוג", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רשף חזי לוי מכיבוי אש חיפה. "זו הפעם השנייה בתוך חודש של אירוע שריפה באולם אירועים במפרץ. לא מזמן הוזנקנו לשריפה שפרצה במחסן של פמוטים ונרות באולם אירועים אחר".

בכבאות חיפה מביעים דאגה מזלזול בעל המקום ואורחי החתונה, לדבריהם, בהוראות הבטיחות באש. "יש הוראת מפקח כבאות ראשי שפורסמה לפני שנה שמפרטת את כללי ההתנהגות והבטיחות באולמות אירועים ואני מציע לכל בעל אולם אירועים בארץ ללמוד היטב את לשון ההוראה", מבקש רשף לוי.