משרד הרישוי: נגמר הנייר, אין רישיונות

תושבים שהגיעו היום לסניף משרד הרישוי בחולון כדי לחדש את רישיון הרכב שלהם נדהמו לגלות, אחרי שחיכו בתור כמובן, כי לא ניתן לחדש את הרישיון משום ש.... נגמר הנייר המשמש להוצאת רישיונות. אזרחית זועמת: "מה אומר לשוטר שיעצור אותי?", משרד התחבורה טוען: "התקלה תוקנה תוך שעתיים"

השלט במשרד הרישוי, היום בחולון (חדשות 2)

אזרחים שהגיעו היום לסניף משרד הרישוי בחולון כדי לחדש את רישיון הרכב שלהם הופתעו לגלות שלא ניתן להוציא רישיון, והם ייאלצו לחזור ביום אחר. הסיבה: נגמרו הניירות הרשמיים. 

תושבים זועמים שהמתינו זמן רב בתור, גילו שכבר מיום חמישי בשבוע שעבר אין בסניף טפסים להוצאת הרישיונות. אורית סביניק, תושבת חולון, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "הגעתי למשרד הרישוי והשתרך שם תור של מעל 20 איש. ניגשתי לעמדה הממוחשבת ושם נכתב שאין נייר מדפסת. רק רציתי להנפיק רישיון לרכב ונאמר לי שאין אפשרות והם לא יודעים אם יהיו דפים בימים הקרובים".

"לאחר שלא קיבלתי תשובה לגבי מתי יהיו הטפסים, הפנו אותי למספר טלפון שהיה תפוס לאורך כל היום", מוסיפה אורית. "בנוסף לכל זה גם לא הסכימו להנפיק לי מסמך חלופי שיסביר את הבעיה, מה אומר לשוטר שיעצור אותי?".

ממשרד התחבורה נמסר בתגובה לידיעה כי "מדובר בתקלה טכנית שמקורה בחברה המספקת את הנייר עבור משרד התחבורה. התקלה תוקנה ובתוך כשעתיים בלבד סופק כל הנייר הדרוש להנפקת הרישיונות".