שלושה אחים נדרסו ע"י רכב מסחרי; בן 3 נפצע קשה

תאונת דרכים קשה בבית"ר עילית: שלושה ילדים נפצעו קשה ובינוני מפגיעת רכב מסחרי, שנסע לאחור ופגע באם ובשלושת ילדיה שחצו את הכביש, ככל הנראה שלא במעבר חציה. שניים מהילדים ישבו בעגלת תינוק. למקום הוזעקו צוותי מד"א שפינו את הילדים לביה"ח עין כרם. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות התאונה

זירת התאונה הקשה, היום (איחוד הצלה)

ילד בן שלוש נפצע קשה ושני ילדים נוספים נפצעו באורח בינוני בתאונת דרכים קשה שאירעה בשעות הצהריים ביישוב בית"ר עילית. השלושה פונו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי רכב טנדר מסוג "איסוזו" נסע לאחור ברחוב דרכי איש ביישוב, ופגע באם ובשלושת ילדיה שחצו את הכביש, ככל הנראה שלא במעבר חציה. נהג הרכב עוכב לחקירה, ונסיבותיה נבדקות.

"עגלת התינוקות היתה מפורקת על הכביש"

שלמה ברנדווין, מתנדב איחוד הצלה שהגיע למקום התאונה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "קיבלנו קריאה על תאונה בה נפגע ילד אחד. תוך כדי הגעה למקום התעדכנו כי מדובר בשלושה פעוטות. על פי עדויות של עוברי אורח, הנהג נסע לאחור במהירות גבוהה ופגע בילדים, ששניים מהם ישבו בעגלת תאומים".

"זה היה מחזה קשה", מוסיף ברנדווין לתאר. "עגלת התינוקות היתה היתה דרוסה על הכביש, מפורקת. אם הנהג היה נוסע קצת יותר מהר - זה היה נגמר במוות".

אתמול נהרג אדם אחד ואדם נוסף נפצע קשה בתאונת דרכים חזיתית בין שני כלב פרטיים בכביש מספר אחת, בין ירושלים לתל אביב. גלגל שהתפוצץ ברכב בו נסעו השניים גרם לסטייתו מן המסלול - ורכב שהגיע מאחוריו פגע בו בעוצמה.

ביום רביעי האחרון נהרגה בפתח תקווה קשישה בת 82 המרותקת לכיסא גלגלים, לאחר שנהג טנדר איבד שליטה על רכבו ועלה על המדרכה. חמישה בני אדם נוספים, שלושה מהם נכים גם כן, נפצעו כתוצאה מההתנגשות. מצבם מוגדר בינוני עד קשה.