צפו: פואד חוגג יום הולדת 74 - עם פרס וחברים

חברים וקרובי משפחה חגגו אתמול לשר התמ"ת בנימין בן אליעזר מסיבת הפתעה. פואד, לא ממש הופתע, לאחר שבטעות קיבל את ההזמנה. ממש כמו שנכתב בהזמנה, "נא לא לגלות לפואד", שמר שר התמ"ת על הנושא בסוד - עד לנאום התודה בו חשף את הטעות. "מזל טוב לך פואד", איחל ראש הממשלה בנימין נתניהו לעמיתו

חברים וקרובי משפחה של שר התעשייה, המסחר והתעסוקה בנימין בן אליעזר התאספו אמש באולם קינגסטון באור יהודה כדי לחגוג יום הולדת 74 לפואד, במסיבת הפתעה סודית, עם הרבה אוכל כמובן.

בין האורחים שהגיעו לחלוק כבוד לשר היו גם יריבים פוליטים מהאופוזיציה, ביניהם גם יושבת ראש קדימה ציפי לבני.

נשיא המדינה שמעון פרס, ועד לפני כמה שנים גם עמיתו של פואד למפלגת העבודה, איחל לו שבעתיד יחגוג במסיבה גדולה עוד יותר. "פואד תישאר צעיר לנצח, וכשתגיע לגילי נעשה לך מסיבה עוד יותר גדולה", אמר פרס.

"מזל טוב לך פואד", איחל ראש הממשלה בנימין נתניהו לעמיתו. "אני לפעמים שומע אותך בישיבות הממשלה שאתה בא וחותך ישר לעניין ב'דוגריות' שלך ואומר "בחייתאק", מזל טוב יקירי". בין הזמרים שהגיעו לשיר לכבוד שר התמ"ת היו גם אריק סיני ואפילו אייל גולן.

מבוכה קלה נרשמה כשפואד עלה לשאת דברי תודה וגילה לנוכחים שההפתעה שהייתה אמורה להישמר בסוד ממנו - לא ממש הפתיעה אותו. בשבוע שעבר נשלחו ההזמנות לכל חברי הכנסת, האמנים והאורחים שהיו מיועדים להגיע למסיבה.

בהזמנה נכתב באופן מפורש כי מדובר במסיבת הפתעה ושעל כולם לשמור על הדבר בסוד מהשר. עם זאת, ברגע של חוסר תשומת לב - נשלחה ההזמנה גם לפואד עצמו, שידע על הכל מראש, אבל העדיף שלא לגלות לאף אחד, ממש כמו שנכתב בהזמנה.