אחרי 6 שעות: כביש החוף נפתח לתנועה

אלפי נהגים עמדו במשך שעות בפקקים בכביש 2 לכיוון דרום, ובכבישים המקבילים לו בעקבות התהפכות משאית מסוג סמי טריילר שהכילה אבנים. לאחר כשש שעות בהן התנועה באזור השרון עצרה, הצליחה המשטרה לחלץ את המיכלית מהכביש ולפתוח אותו מחדש לתנועה. במשטרת מעריכים כי ההתהפכות של המשאית נגרמה מכיוון שהנהג נרדם על ההגה

בוקר יום ראשון שמתאפיין בעומסי תנועה כבדים, היה היום עמוס הרבה יותר, במיוחד אם נסעתם היום במקרה מאזור חדרה על כביש החוף לכיוון דרום.

משאית מסוג סמי טריילר שהתהפכה בסמוך לנחל אלכסנדר, גרמה לפקקי תנועה כבדים בכל אזור השרון, מכיוון שלאחר ההתהפכות המשטרה הפנתה את התנועה לכביש חיפה-ת"א הישן ולכביש 6. כשעה לאחר התאונה, הגיע למקום מנוף בשירות המשטרה, שהחל בפינוי המכלית שהתהפכה. מלאכת הפינוי ארכה זמן רב והסתיימה בשעה 12:40 לערך. כעת הכביש נפתח לתנועה אך עדיין נרשמים עומסי תנועה.

מהערכה ראשונית של המשטרה עולה כי הנהג נרדם על ההגה. הנהג, תושב חיפה בשנות ה-40 לחייו, יצא בשעה 5:30 מנמל חיפה לכיוון נמל אשדוד, ובמחלף חבצלת עלה על תלולית זפת מעבודות שנעשו בכביש - והתהפך. מצבו של הנהג בינוני ובמשטרה מחכים לשיפור במצבו כדי לגבות ממנו עדות.

כוחות של משטרת התנועה הגיעו למקום והם מכוונים את הנהגים לכביש מספר 4 המקביל. באופן טבעי, סתימת הנתיב המרכזי בשעה מוקדמת של הבוקר יצרה עומס תנועה כבד גם בכביש 4, ואלפי נהגים שעשו את דרכם לכיוון המרכז הגיעו באיחור ליעדם.

נתקעתם בפקק? שתפו אותנו - שלחו תמונה של עומס התנועה מכל פלאפון למספר 2222.

"רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?