אייל ברקוביץ' נגד אלי אוחנה: עכשיו התביעה

הקוסם שולף שפן נוסף מהכובע: מי שהציע את עצמו לאימון הנבחרת מטעם עצמו החליט לתבוע את המאמן הזמני בטענה שהוציא דיבתו רעה. "חמישה חודשים הוא מגחך עלי", מנמק ברקוביץ'. "אני בחיים לא מנבל את הפה ולא מלכלך". אתמול הושגה פשרה בין ברקוביץ' לבין מאמן הילדים של בנו. הקוסם יפצה את המאמן בגין תקיפה

אייל ברקוביץ' ממשיך במלחמתו בטחנות הרוח, והפעם על הפרק - תביעה נגד אלי אוחנה, המאמן הזמני של נבחרת ישראל.

"אני לא הורשעתי בפלילים ועל זה הוא ישלם", כך אמר אתמול איל ברקוביץ' לידיעות אחרונות כשהודיע על כוונתו להגיש ביום ראשון הקרוב תביעת דיבה נגד אוחנה. "אני בחיים לא מנבל את הפה ולא מלכלך. בסך הכל אמרתי 'על אפך ועל חמתך'. לא קיללתי אותו או השתמשתי במילים אפס קטן ופישר, בהן הוא כינה אותי. לא ירדתי לרמה נמוכה", הוסיף ברקוביץ'.

הקוסם, שהחליט לאחרונה לשבור שתיקה, לא עוצר וממשיך לתקוף. "הוא אמר שלעולם לא ייתנו לאייל לאמן את נבחרת ישראל לאחר שהורשע בפלילים ועל זה הוא ישלם. אני לא הורשעתי בפלילים והוא יקבל על זה תביעת דיבה", ממשיך ברקוביץ'. "חמישה חודשים הוא מגחך עלי, שתקתי. שלשום, במשפט אחד הוא יצא מדעתו", הוסיף.

אלי אוחנה, שרק לאחרונה החל לעבוד כמאמן הזמני של הנבחרת, דבר אשר בהחלט ייתכן כי העלה את חמתו של ברקוביץ', אמר בתגובה כי הוא לא מבין על מה מדובר. "שיעשה מה שהוא מבין", אמר אוחנה.

יש לציין כי לאחרונה נערך הליך גישור בין ברקוביץ' לבין מאמן הילדים דני עציוני, במסגרתו סוכם כי הקוסם יפצה את עציוני כספית, כשהסכום אמור להיות מסוכם בהמשך. עציוני הגיש תביעה נגד ברקוביץ' בטענה שזה תקף אותו מילולית והוציא דיבתו רעה לאחר שלטענתו של הקוסם בנו זכה ליחס לא נאות מצד המאמן.

"הצבתי לעצמי מטרה להיות מאמן נבחרת ישראל"

"לא יעזור כלום - אני אהיה המאמן הבא", במילים אלה הסביר שחקן העבר אייל ברקוביץ' את רצונו להיות המאמן הבא של נבחרת ישראל במסיבת העיתונאים שקיים השבוע במלון "הילטון" בתל אביב.

"אני מאוד מתרגש. החוברת שחילקתי לכם היא חוברת שנתתי להתאחדות לפני חמישה חודשים, באוקטובר 2009, ביום שהתחיל כל הרעש וכל ההמולה סביב השם שלי למינוי מאמן לנבחרת ישראל", הסביר ברקוביץ' ברוגע בתחילת מסיבת העיתונאים, אך הטון הנינוח התחלף במהירות בטונים צורמים.

"אני אהיה אתכם גלוי, הסחבת בדבר המינוי לא מעניינת אותי כל כך. אני הצבתי לעצמי מטרה לפני חמישה חודשים להיות מאמן נבחרת ישראל ואני הולך עם המטרה הזאת עד הסוף".

את הכישרון שלו להיות מאמן הנבחרת ביסס ברקוביץ' על ניסיונו כשחקן כדורגל מצליח. "אני חוויתי הכל: התקפות, כדורגל סקסי, אף אחד מכם לא יודע מה זה להיות שחקן כדורגל. נכון, אין לי ניסיון כמאמן, אבל כבר ראינו לאן הגיעו אלה עם הניסיון", כאשר ניתן להניח שכוונתו היא לאברהם גרנט ולריצ'ארד נילסן.

רוצים לקבל מחדשות 2 עדכונים לפייסבוק?

אייל ברקוביץ' נאבק בנבחרת - הסיקור המלא

אחרי ההצגה של ברקוביץ' - עכשיו המשאל

גולשי חדשות 2 בפייסבוק נגד ברקוביץ'

אוחנה על ברקוביץ': "הוא איש קטן"

ברקוביץ': "לא יעזור כלום - אני המאמן הבא"