נהג איבד שליטה - והרג נכה בכיסא גלגלים

הנהג שנסע הבוקר ברחוב הרצל בפתח תקווה, איבד שליטה מסיבה שעדיין נבדקת ופגע בקבוצת נכים וקשישים שהייתה על המדרכה, חלקם על כיסאות גלגלים. "הצוות שהגיע למקום גילה מחזה מזעזע של כיסאות גלגלים שבורים ונכים פצועים ששכבו בפינות שונות של הרחוב", סיפר דובר מד"א ירקון

תאונת דרכים קשה אירעה הבוקר ברחוב הרצל שבפתח תקווה כאשר נהג מכונית מסוג מיצובישי התנגש בקבוצת תושבים מבוגרים ונכים שהייתה על המדרכה. כתוצאה מההתנגשות נהרגה תושבת העיר בת ה-82 שישבה על כיסא גלגלים ונפצעו חמישה בני אדם, בהם נהג המכונית.

"התקבל דיווח במוקד מגן דוד ירקון על רכב שככל הנראה התהפך ופגע בקבוצת הולכי רגל שעמדה ברחוב הרצל פינת חיים עוזרי בפתח תקווה", סיפר הדובר מיקי כפרי. "צוותים מתוגברים של המרחב הוזעקו למקום וגילו מחזה מזעזע של כיסאות גלגלים הפוכים ושל נכים ששוכבים בפינות שונות של הרחוב".

"עדיין לא ברור מה גרם להתנגשות, בוחן תנועה הגיע למקום התאונה והחל בחקירה", סיפר לחדשות 2 רב פקד דוד בר חנין, קצין אגף התנועה של מרחב השרון. "מסיבה שעדיין נבדקת הנהג איבד שליטה, עלה על המדרכה ופגע במספר עצים ובקבוצת האנשים שהייתה במקום".

כתוצאה מהתאונה נהרגה כאמור אחת הפצועות במקום. וארבעה פצועים נוספים, אחד קשה, אחד בינוני ושניים קל, פונו לבתי החולים השרון ובילינסון שבפתח תקווה. "הנהג שנפצע קל פונה גם הוא לבית החולים השרון, אולם עדיין מוקדם לקבל את גרסתו לתאונה, כיוון שהוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים", הוסיף רב פקד חנין.