אופנוען התנגש במשאית חונה - ונהרג במקום

תאונת דרכים קטלנית התרחשה על כביש 4 סמוך ליבנה. רוכב אופנוע שנסע לכיוון דרום התנגש במשאית חונה וכתוצאה מהפגיעה החזקה נהרג במקום. "כתוצאה מההתנגשות הוא ספג מכה מאוד חזקה והאופנוע הכבד פשוט עף עליו ומעך אותו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה גומר, מפקד צוות ראשל"צ בזק"א. במשטרה חוקרים את הסיבות לתאונה

האופנוע נפל על הרוכב כתוצאה מההתנגשות. אילוסטרציה (Shutterstock)

רוכב אופנוע בן 34 נהרג אחר הצהריים בתאונה בכביש 4 סמוך לגשר פלמחים ומחלף יבנה. רוכב האופנוע נהרג לאחר שהתנגש במשאית שעצרה בשולי הדרך. רופא של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו.

ממשטרת מרחב השפלה נמסר כי נסיבות התאונה נבדקות. "לא ברורות הנסיבות שגרמו לאופנוען לסטות ממסלולו ולהתנגש במשאית בשוליים", נמסר מהמשטרה.

"מדובר בבחור צעיר על אופנוע כבד שנכנס בעוצמה בחלק האחורי של משאית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה גומר, מפקד צוות ראשון לציון בזק"א. "יש כאן הרבה מאוד דם על הכביש. כתוצאה מההתנגשות הוא ספג מכה מאוד חזקה והאופנוע הכבד פשוט עף עליו ומעך אותו".

ירד לתקן את רכבו - ונפגע מרכב חולף

בשבוע שעבר נהג משאית שירד לתקן את רכבו נפגע מרכב חולף ונהרג במקום. כוחות הצלה שהוזעקו לזירת האירוע ניסו להציל את חייו, אך לשווא.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. נהג המשאית שנסע בחלקו הצפוני של כביש 443 עצר בצידי הדרך בשל תקלה. לאחר שירד מהמשאית, נפגע מרכב אחר שחלף במקום. במשטרה אומרים כי כתוצאה מהפגיעה הקשה, נהרג הנהג במקום.

לזירת האירוע הוזעקו צוותי מד"א וזק"א, אולם לאלו כל שנותר היה לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, במסגרתה ייבדק האם לבש הנהג אפוד זוהר עם ירידתו מהמשאית.

עצר לסייע לנהגת שנתקעה - ונפצע קשה מפגיעת אופנוע

רק יום לפני כן נפצעו קשה שני בני אדם בתאונת דרכים בכביש החוף, סמוך למכון וינגייט. אדם שעצר לסייע לנהגת שנתקעה עם רכבה ועצרה בשולי הכביש, נפגע מאופנוע שנסע אף הוא בשוליים ונפצע באורח קשה. גם נהג האופנוע נפצע בתאונה. הנהגת עצמה לא נפגעה.

מחקירת אגף התנועה של מרחב השרון עולה כי רוכב אופנוע כבד מסוג הונדה 500 שנסע על השוליים פגע ברכב שחנה בשוליים כתוצאה מתקלה טכנית במנוע. "נהגת שנתקלה בבעיה לאחר שמנוע המכונית התחמם עצרה בצד הדרך", סיפר קצין אגף התנועה של מרחב השרון, רפ"ק דוד בר חנין, לחדשות 2 באינטרנט.

"למקום הגיע בחור כנראה שמכיר אותה וירד מרכבו כדי לעזור לה. הוא פתח את מכסה המנוע, ואז הגיע רוכב האופנוע נסע על השוליים לא הצליח לבלום, ופגע בבחור שניסה לסייע". גורם במשטרה אמר בעקבות התאונה: "רוכב האופנוע נהג במהירות שמזלזלת בחיים שלו עצמו".

רוכב האופנוע פונה במצב קשה מאוד לבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. הנהג שסייע לבעלת הרכב פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב.