החתן והכלה נגד סער ואיילה

מה עושים כשהרגע הכי מאושר בחיים מתנגש עם גמר התכנית הכי נצפית בישראל? ערן ומאיה הופתעו לגלות שביום חתונתם תיקבע גם זהות המנצח ב"אח הגדול" וחוששים שהמוזמנים יעדיפו לצפות באלירז וסער. אז הם פתחו בעצומה ברשת בתקווה לשנות את מועד השידור

כמו זוגות מאוהבים אחרים, גם ערן יקל ומאיה בייגל התלבטו רבות בשאלה: מתי לקבוע את יום החתונה? לבסוף נפל הפור על יום חמישי הארבעה במרס, זאת לאחר שווידאו השניים, צופים אדוקים ב"אח הגדול", כי הידיעה משודרת ביום רביעי ושבת.

אך יד הגורל והפקת התכנית הנצפית כיום בישראל החליטו להתערב ולהחליט כי הגמר הגדול ייערך דווקא ביום בו צפויים ערן ומאיה לבוא בברית הנישואים. "נשמח אם הם ידחו את המועד ויעבירו את הגמר ליום השידורים הרגיל", מפצירה הכלה לעתיד.

"למה להרוס לכל כך הרבה זוגות שמתחתנים ביום הזה?", תוהים השניים, שמפחדים כי יותר מוזמנים יעדיפו לצפות באלירז, סער וחבריהם משאר להשתתף בחגיגות שלהם. "זה ייראה עצוב. הרחבה תהיה ריקה", חוששת מאיה.

כדי לנסות להילחם בבשורה, פתחו בני הזוג עצומה באינטרנט נגד השידור המתוכנן והם קוראים לאחרים לתמוך בהם. "עמלנו על האירוע מאוד קשה ואנחנו בטוחים שיש עוד זוגות שמתחתנים בתאריך הזה ונמצאים בסיטאוציה הלא נעימה הזו", מסביר ערן.