לאחר הפציעה: נסגר חלק מ"הפורום"

בעל מועדון "הפורום" בבאר שבע ומנכ"ל המועדון נעצרו בחשד לחבלה ברשלנות, ובתגובה הודיעה עיריית באר שבע על סגירה מיידית של מתחם הקיץ של המועדון, אותו מתחם שבו נפגעה קשה החיילת שעדיין נאבקת על חייה

מועדון הפורום, ארכיון (חדשות 2)

 פחות מיממה לאחר שנעצרו בעל מועדון "הפורום" ומנכ"ל המועדון בחשד לחבלה ברשלנות, מודיעה היום (רביעי) עיריית באר שבע על סגירה מיידית של המתחם החיצוני במועדון שבו נפגעה החיילת דורון גנון בסוף השבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בעקבות שימוע שערכה העירייה למועדון 'הפורום' בגין הפעלת מתחם ה'פקטור קיץ' בסוף השבוע האחרון, ללא רישיון עסק על פי חוק, הוחלט כי מתחם ה'פקטור קיץ' ייסגר לאלתר וזאת עד השלמת כל תנאי הרישיון לרבות כל האישורים הדרושים", נמסר מהעירייה.

"כמו כן, הבהירה העירייה כי על המועדון לעמוד בכל ההתחייבויות ותנאי רישיון העסק", הוסיפו בהודעת עיריית באר שבע.

מהנהלת המועדון נמסר כי "בעקבות ישיבה שנערכה היום עם עיריית באר שבע, הגיעו הנהלת הפורום ונציגי העירייה להחלטה משותפת, לפיה מתחם ה'פקטור קיץ' לא ייפתח עד לקבל היתר זמני ורישוי עסק".‎

עדיין מאושפזת, גנון (באדיבות המשפחה)

"צבר האירועים במועדון מחייב בדיקה מעמיקה"

כאמור, ימים ספורים לאחר פציעתה הקשה של דורון גנון, עצרה אמש המשטרה את בעל המקום ואת מנכ"ל המועדון בחשד לחבלה ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון, הפרת תנאי רישיון ושיבוש הליכי חקירה.

השניים נעצרו בתום חקירה שנערכה בתחנת באר שבע ועל סמך הראיות שנאספו על ידי המשטרה בימים האחרונים. כבר אתמול ציינו במשטרה כי "צבר האירועים האחרונים במועדון מחייב בדיקה מעמיקה וכוללת של כלל ההיבטים". בתום דיון בעניינם הורה השופט בבית המשפט לשחרר את מנהל המועדון למעצר בית.

בבית החולים סורוקה בבאר שבע מוסיף להיות קשה מצבה של החיילת בת ה-19, היא עדיין מורדמת ומונשמת. "היא הייתה במקום עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא", סיפר אביה של דורון, יהודה. "הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללה או קפצה ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים".