איך הגיעה הנהגת לתוך הסופר פארם?

זה עלול היה להסתיים באסון: נהגת שנסעה עם שני ילדיה במתחם הקניות G בכפר סבא איבדה שליטה על הרכב, פגעה במכוניות חונות, עלתה על המדרכה , ניפצה שמשה, נכנסה לתוך סניף סופר פארם - ונעצרה רק בקופה. בנס איש לא נפגע באירוע. "חשבנו שזה פיגוע", סיפרה עובדת במקום. גם לאישה וילדיה ההמומים שלום

התאונה שהתרחשה הערב בכפר סבא נראתה כמו סצנה מסרט פעולה. נהגת הונדה סיוויק נסעה במהירות - היישר לתוך סניף סופר פארם במתחם הקניות G בכפר סבא. במושב האחורי ישבו שני ילדיה של הנהגת, ורק בנס האירוע הסתיים ללא נפגעים, למרות שהמקום היה הומה אדם.

סמוך לשעה 20:00 נסעה הנהגת בחניון מתחם הקניות, ומסיבה שאינה ברורה איבדה שליטה על מכוניתה, פגעה במכוניות חונות, עלתה על המדרכה ונעצרה רק בתוך הסופר פארם - על יד הקופה. חלונות החנות התנפצו לחלוטין ובמקום שררה מהומה.

לאחר התאונה הוזעקו למקום כוחות משטרה וצוותי מד"א רבים מחשש שמדובר באירוע רב נפגעים. בסופו של דבר האישה, ילדיה בני ה-10 וה-17 והנוכחים במקום לא נפגעו. למקום, לעומת זאת, נגרם נזק רב. צוותי מד"א ירקון שמחו לגלות שאיש לא נפגע.

"היינו בטוחים שמדובר בפיגוע"

"סמוך לשעה 20:00 התקבל דיווח על מכונית שנכנסה לתוך חנות סופר פארם במתחם G ברחוב ויצמן בכפר סבא", סיפר מיקי כפרי, דובר מד"א ירקון. "למקום הוזעקו צוותי מד"א , כיבוי אש ומשטרה. לשמחתנו, האירוע הסתיים ללא נפגעים, למרות שהחנות הייתה הומה אדם באותה העת".

נהג חובש במד"א, דניאל רחמים, היה בין הראשונים שהגיע למקום התאונה. "ראינו רכב שנכנס לתוך הסופר פארם, עם אישה ילד וילדה ואף אחד לא נפצע", שיחזר. "היא פגעה בדרך בשלוש מכוניות ונכנסה לתוך החנות. כל האוטו היה בתוך החנות והווטרינה נשברה. היו שם הרבה זכוכיות כמו אחרי פיגוע, אבל למרבה המזל אף לא נפגע. האישה הייתה בשוק, שאלתי מה קרה והיא אמרה הכול בסדר אבל לא סיפרה איך זה קרה כי עדיין הייתה בהלם".

עובדי הסופר פארם המבוהלים היו בטוחים שמדובר באירוע טרור. "חשבנו בהתחלה שמדובר בפיגוע. החלונות התנפצו והיינו בהלם ממה שקרה", סיפרה אחת העובדות. מהסופר פארם נמסר בתגובה: "אנחנו שמחים שהתאונה נגמרה בשלום".