הזוכה ב-22 מיליון שקלים: פנסיונר מהשרון

"צפיתי בהגרלה ופתאום אני שם לב שכל מספר שהמכונה פולטת מופיע לי בטופס", כך תיאר פנסיונר מאזור השרון את הרגע המאושר בחייו, שבו התבשר כי זכה ב-22 מיליון שקלים, "צעקתי כ"כ חזק עד שאשתי נכנסה לחדר עם המכשיר למדידת לחץ דם". ומה עם הזוכה בפרס הגדול ההוא של 74 מיליון? הוא עדיין לא הגיע לקחת את הכסף

פנסיונר אחד מאזור השרון חווה אמש מה שכל אחד מכם היה שמח לחוות: בלי ציפיות גדולות הוא התיישב מול מסך הטלוויזיה בסלון ביתו כשבידו טופס הגרלת הלוטו - וגילה שזכה ב-22 מיליון.

"צפיתי בהגרלה ופתאום אני שם לב שכל מספר שהמכונה פולטת מופיע לי בטופס", סיפר היום בהתרגשות הזוכה, אב לשלושה בשנות ה-60 לחייו. "צעקתי כל כך חזק, עד שאשתי נכנסה לחדר וחשבה שקרה לי משהו. היא כבר הגיעה עם המכשיר לבדיקת לחץ הדם".

"הכי חשוב זה לסדר את הילדים"

"בידיים רועדות הראיתי לה את הטופס וביקשתי ממנה שתתקשר מהר לשלושת ילדינו שיגיעו מהר", הוסיף המיליונר הטרי שזכה ללילה לבן מרוב התרגשות. עם גילוי הבשורה המשמחת, ישבו בני המשפחה בסלון כשהם מתקשים להירדם מרוב התרגשות. כשנשאל מה ברצונו לעשות עם הכסף, ענה הזוכה שאין לו תכנונים גדולים. "הכי חשוב לסדר את הילדים ושכולם יהיו בריאים", ציין בפשטות.

הטופס שמולא באופן רגיל באמצעות מספרים אקראיים, הינו טופס שיטתי חזק 4 ולמעשה גרף את כל רמות הפרס בין המקום הראשון לרביעי. מלבד זכייתו בפרס הראשון בסכום של 22 מיליון שקלים זכה בנוסף גם ב-633 אלף ₪ ברמות הפרס שבין המקום השני לרביעי.

ולמי מכם שמתעניין, הזוכה הגדול בפרס הענק של 74 מיליון שקלים לפני מספר חודשים - טרם הגיע למפעל הפיס כדי לאסוף את כספי הזכייה. לפחות חמישה ישראלים שונים כבר טענו כי הם הזוכים וכי איבדו את הטופס הזוכה, אולם עד שלא יימצא הטופס עצמו - הפרס לא יחולק.