עצר לתקן את המשאית - ונהרג מפגיעת רכב חולף

נהג משאית שעצר הלילה בשולי כביש 443 צפונית למודיעין, נפגע מרכב חולף במקום. לצוותי ההצלה לא נותר אלא לקבוע את מותו. במשטרה בודקים את נסיבות התאונה, ונבדקת האפשרות כי לא לבש אפוד זוהר

עצר בשולי הכביש - ונהרג. ארכיון (חדשות 2)

אסון בכביש המהיר: נהג משאית שירד לתקן את רכבו נפגע מרכב חולף ונהרג במקום. כוחות הצלה שהוזעקו לזירת האירוע ניסו להציל את חייו, אך לשווא.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר. נהג המשאית שנסע בחלקו הצפוני של כביש 443 עצר בצידי הדרך בשל תקלה. לאחר שירד מהמשאית, נפגע מרכב אחר שחלף במקום. במשטרה אומרים כי כתוצאה מהפגיעה הקשה, נהרג הנהג במקום.

לזירת האירוע הוזעקו צוותי מד"א וזק"א, אולם לאלו כל שנותר היה לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, במסגרתה ייבדק האם לבש הנהג אפוד זוהר עם ירידתו מהמשאית.

עצר לסייע לנהגת שנתקעה - ונפצע קשה מפגיעת אופנוע

רק אתמול נפצעו קשה שני בני אדם בתאונת דרכים בכביש החוף, סמוך למכון וינגייט. אדם שעצר לסייע לנהגת שנתקעה עם רכבה ועצרה בשולי הכביש, נפגע מאופנוע שנסע אף הוא בשוליים ונפצע באורח קשה. גם נהג האופנוע נפצע בתאונה. הנהגת עצמה לא נפגעה.

מחקירת אגף התנועה של מרחב השרון עולה כי רוכב אופנוע כבד מסוג הונדה 500 שנסע על השוליים פגע ברכב שחנה בשוליים כתוצאה מתקלה טכנית במנוע. "נהגת שנתקלה בבעיה לאחר שמנוע המכונית התחמם עצרה בצד הדרך", סיפר אתמול קצין אגף התנועה של מרחב השרון, רפ"ק דוד בר-חנין, לחדשות 2 באינטרנט.

"למקום הגיע בחור כנראה שמכיר אותה וירד מרכבו כדי לעזור לה. הוא פתח את מכסה המנוע, ואז הגיע רוכב האופנוע נסע על השוליים לא הצליח לבלום, ופגע בבחור שניסה לסייע". גורם במשטרה אמר בעקבות התאונה: "רוכב האופנוע נהג במהירות שמזלזלת בחיים שלו עצמו".

רוכב האופנוע פונה במצב קשה מאוד לבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. הנהג שסייע לבעלת הרכב פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב. במד"א ובמשטרה פונים לציבור הנהגים שמגישים עזרה לנפגעי תאונות לנקוט באמצעי זהירות, ללבוש אפוד זוהר ולא להסתכן.