הפתעה לנהגים בת"א: הרמזור הסטלן

מישהו בתל אביב החליט שנמאס לו מהרמזורים השגרתיים בעיר והחליט לעשות מעשה. שלושה רמזורים בפינת הרחובות הרצל-פלורנטין עברו שיפוץ והאור הירוק הוחלף בהם למשהו שמזכיר בצורתו של צמח הקנביס, ממנו מייצרים מריחואנה וחשיש. בעירייה, ככל הנראה, לא שמו לב להלצה עד לפניית חדשות 2 באינטרנט

לנהגים שנסעו במהלך השבוע באזור פלורנטין בתל אביב ציפתה הפתעה מאוד משעשעת: אדם שחמד לצון החליט שהירוק ברמזור משעמם מדי והחליף אותו באור בצורה של צמח הקנביס.

מעשה הקונדס תועד בווידאו והועלה לרשת בשבוע שעבר. בקטע ניתן לראות כיצד הרמזור האדום, שנראה שגרתי לחלוטין, מתחלף לצהוב ואז לירוק המיוחד.

ככל הנראה אף אחד בעיריית תל אביב או במשטרה לא שם לב להלצה עד לפניית חדשות 2 באינטרנט. לאחר שבדקו את המקרה וחזרו אלינו, מסרו בעיריית תל אביב כי המדבקות הוסרו. "מדובר במדבקות שהודבקו על שלושה רמזורים בצומת הרצל-פלורנטין. המדבקות הוסרו הבוקר", נכתב בהודעת העירייה.

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר כי המקרה לא מוכר להם ושלא נפתחה חקירה בעניין. אז גם אם לא ידוע מי העומדים מאחורי המעשה, אין ספק שהדבר יכול להוות חומר טוב להלצה בזמן הנסיעה ברחובות הפקוקים בתל אביב.

בחודש שעבר: שפרה פינת בובליל

עוברי אורח שהלכו בחודש שעבר ברחובות תל אביב הבחינו בשינוי קל במספר שלטי רחובות בעיר. כך למשל רחוב שינקין המוכר - הפך לרחוב יוסף בובליל. רחובות מוכרים נוספים שינו את עורם והפכו מרחוב אלנבי ויוחנן הסנדלר - לרחוב שפרה קורנפלד ודן מנו.

תחנת לב תל אביב פתחה בחקירה לאיתור החשודים במעשה, אך גילתה שמדובר בסך הכל במחאה של מספר תושבים שהחליטו להפגין את התנגדותם בהתעסקות העקרה בכוכבי הריאליטי שדחקו לפינה את הדמויות ההיסטוריות החשובות שעל שמן נקראו הרחובות במקור.

"רחוב יוחנן הסנדלר בו אני גר הפך לרחוב נעמה קסרי", סיפר תושב תל אביב שהבחין בשלטים החדשים‎. "לצערי, זה לא רחוק מהמציאות ששמות הרחובות ישאו שמות של כוכבי טלוויזיה", ציין תושב אחר.

ספק אם הולכי הרגל יוכלו לספר על פועלן הדמויות שמאחורי השמות המקוריים בשלטים, אבל עד שתושג הכרעה רשמית בעניין שינוי שמות הרחובות, עובדי העירייה מיהרו להסיר את השלטים והחזירו את הנוף התל אביבי המוכר לתושביו.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?