"טעות אחת קטנה יכולה להרוס חיים ברגע"

אורנה פרץ נתקעה הבוקר עם מכוניתה בכביש החוף. היא התקשרה לחבר שיבוא לחלץ אותה, אבל בעוד הוא רוכן על מכסה המנוע - פגע בו אופנוע בעוצמה ופצע אותו קשה. "הוא שם לי מים באוטו ופתאום שמעתי בום מטורף", היא משחזרת את התאונה הקשה בדמעות. "אני מצטערת ומאחלת לו בריאות"

"האוטו שלי התחמם אז עצרתי בשוליים. הנהג ברכב הלבן בא לעזור לי. הוא שם מים ירוקים באוטו ופתאום שמעתי בום מטורף" - כך שיחזרה אורנה פרץ את התאונה הקשה הבוקר, שהתרחשה לאחר שעצרה בשולי כביש החוף, ונהג אופנוע שהגיח במהירות פגע בעוצמה בחבר שבא לסייע לה.

"נהג האופנוע כנראה רצה לעקוף ולא ראה שאנחנו חונים בשוליים", מספרת אורנה. "הוא עקף דרך השוליים, נסע בצורה מטורפת ונכנס בנו. בגלל העוצמה הגבוהה, הייתי בטוחה בהתחלה שזאת משאית".

אורנה, הכואבת מאוד את פציעתו הקשה של מיכה שבא לסייע לה, שלחה לו מסר להחלמה מהירה. "אני בהלם ממה שקרה", היא אומרת בדמעות למצלמת חדשות 2. "מיכה הוא נשמה. זאת לא אשמתי, אבל אני מבקשת סליחה ורוצה להגיד תודה שבאת לעזור לי. אני מצטערת שזה יצא ככה ומאחלת לך בריאות".

פרץ מבקשת להעביר מספר גם לנהגי האופנועים: "שימו לב נהגי אופנועים, אתם נוסעים לא מוגנים. טעות אחת קטנה שלכם יכולה להרוס ברגע חיים של אחרים".

עצר לסייע לנהגת שנתקעה - ונפגע ע"י אופנוע

שני בני אדם נפצעו קשה בתאונת דרכים חמורה שהתרחשה הבוקר בכביש החוף סמוך למכון וינגייט. אדם שבא לסייע לנהגת שנתקעה עם רכבה ועצרה בשוליים, נפגע מאופנוע שנסע בשוליים ונפצע באורח קשה. גם נהג האופנוע נפצע בתאונה. הנהגת עצמה לא נפגעה.

מחקירה ראשונית של אגף התנועה של מרחב השרון עולה כי רוכב אופנוע כבד מסוג הונדה 500 שנסע על השוליים פגע ברכב שחנה בשוליים כתוצאה מתקלה טכנית במנוע. אדם נוסף שהגיע לסייע לבעלת הרכב  נפצע לאחר שנפגע מהאופנוע.

"נהגת שנתקלה בבעיה לאחר שמנוע המכונית התחמם עצרה בצד הדרך", סיפר קצין אגף התנועה של מרחב השרון, רפ"ק דוד בר-חנין, לחדשות 2 באינטרנט. "למקום הגיע בחור כנראה שמכיר אותה וירד מרכבו כדי לעזור לה. הוא פתח את מכסה המנוע, ואז הגיע רוכב האופנוע נסע על השוליים לא הצליח לבלום, ופגע בבחור שניסה לסייע". גורם במשטרה אמר בעקבות התאונה: "רוכב האופנוע נהג במהירות שמזלזלת בחיים שלו עצמו".

למקום הוזעקו כוחות משטרה וצוותי מד"א שהחלו לטפל בפצועים בשטח. רוכב האופנוע פונה במצב קשה מאוד לבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. הנהג שסייע לבעלת הרכב פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב.