עצר לסייע לנהגת שנתקעה - ונפצע קשה מפגיעת אופנוע

שני נהגים נפצעו קשה בתאונת דרכים בכביש החוף סמוך למכון וינגייט. נהגת שנתקלה בבעיה במנוע עצרה בשוליים, והזעיקה מכר לסייע לה. המכר הגיע למקום, הרים את מכסה המנוע, ואז נפגע מאופנוען שנסע על השוליים ולא הצליח לבלום. נהג האופנוע ומכרה של הנהגת נפצעו קשה

רוכב האופנוע נפצע קשה. ארכיון (חדשות 2)

שני בני אדם נפצעו קשה בתאונת דרכים חמורה שהתרחשה הבוקר בכביש החוף סמוך למכון וינגייט. אדם שבא לסייע לנהגת שנתקעה עם רכבה ועצרה בשוליים, נפגע מאופנוע שנסע בשוליים ונפצע באורח קשה. גם נהג האופנוע נפצע בתאונה. הנהגת עצמה לא נפגעה.

מחקירה ראשונית של אגף התנועה של מרחב השרון עולה כי רוכב אופנוע כבד מסוג הונדה 500 שנסע על השוליים פגע ברכב שחנה בשוליים כתוצאה מתקלה טכנית במנוע. אדם נוסף שהגיע לסייע לבעלת הרכב  נפצע לאחר שנפגע מהאופנוע.

"נהגת שנתקלה בבעיה לאחר שמנוע המכונית התחמם עצרה בצד הדרך", סיפר קצין אגף התנועה של מרחב השרון, רפ"ק דוד בר-חנין, לחדשות 2 באינטרנט. "למקום הגיע בחור כנראה שמכיר אותה וירד מרכבו כדי לעזור לה. הוא פתח את מכסה המנוע, ואז הגיע רוכב האופנוע נסע על השוליים לא הצליח לבלום, ופגע בבחור שניסה לסייע". גורם במשטרה אמר בעקבות התאונה: "רוכב האופנוע נהג במהירות שמזלזלת בחיים שלו עצמו".

למקום הוזעקו כוחות משטרה וצוותי מד"א שהחלו לטפל בפצועים בשטח. רוכב האופנוע פונה במצב קשה מאוד לבית החולים בילינסון בפתח-תקווה. הנהג שסייע לבעלת הרכב פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בתל אביב. במקום נוצרו עומסי תנועה מכיוון צפון לדרום בעקבות התאונה.

במד"א ובמשטרה פונים לציבור הנהגים שמגישים עזרה לנפגעי תאונות לנקוט באמצעי זהירות, ללבוש אפוד זוהר ולא להסתכן.