הנאנסת מדברת: "הוא היה הרבה יותר חזק ממני"

רוני גלילי הורשע היום בשני מעשי אונס. גלילי הוא בעליהם של מועדוני סאדו מאזו בתל אביב. על פי הכרעת הדין, הוא זימן שתי נשים, בשתי הזדמנויות שונות למשרדו, ואנס אותן. אחת הנאנסות החליטה להתראיין ולספר מה עבר עליה: "מעולם לא ביליתי במועדונים שלו", היא מספרת. "הוא הזמין אותי לפגישה עסקית"

"הוא היה הרבה יותק חזק ממני, לא היה לי מה לעשות", כך מתארת היום אישה שנאנסה על ידי רוני גלילי, אחד ממלכי חיי הלילה של ת"א ובעל מועדון לחילופי זוגות וסאדו-מאזו. "ההרשעה שלו מקלה רק מהבחינה שהסתיים תהליך מאוד משמעותי".

גלילי הורשע היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב בשני אישומים של אונס, מעשה סדום ומעשים מגונים בשתי נשים שונות. "לא ידעתי מה העיסוק שלו כשנפגשנו, לא היה לי מושג", היא מספרת. "לא היה בינינו קשר. רוני גלילי הזמין אותי לשיחה בצהריים ודיבר איתי על רעיון עסקי שהוא רוצה לדון בו".

לדברי האישה היא מעולם לא בילתה מאחד ממועדוניו של גלילי. "אני יודעת שמציגים את רוני גלילי כבעל מועדונים כי זה הכרטיס ביקור שלו, אבל זה לא מה שמחבר אותו לנאנסות. אני ולמיטב ידיעתי גם הנאנסת השנייה, מעולם לא בילינו במועדונים שלו ובחילופי זוגות. לא ידעתי שהוא הורשע בעבר וישב בכלא על אונס".

"הוא טמן לי מלכודת"

הנאנסת משחזרת את רגעי הסיוט: "בשנייה שנכנסתי, חצי דקה אחר כך כבר לא היה לי מה לעשות. למרות שהוא לא אדם גדול ממדים - הוא היה הרבה יותר חזק ממני. אני מעריכה שהוא טמן לי מלכודת. נכנסתי למשרד, הדלת נטרקה על ידי העובד שלו וזה נראה לי כמו משהו מתוכנן".

בעקבות התלונה, הוגשה התלונה של הנאנסת השנייה שכתבה בבלוג: "אני לא יודעת מי את, אבל אמיצה בטוח שאת. הדלת לי אור בחושך, באומץ ליבך כשעשית מעשה גבורה. נתת לי את האומץ, באת חושך לגרש, בידך לפיד של אור ללכת בעקבותיך. להתלונן, לעמוד מולו, להביט לו בעיניים - כמוך".

"הייתי במהלך המשפט שלו וגם התעמתי איתו במשטרה", מספרת הנאנסת. "לא ללכת למשטרה, זה לאפשר לאותו אדם לעשות את המעשה הזה גם לנשים אחרות, יש כאן מידה של אחריות".

מלך הלילה של ת"א בדרך לכלא

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע בצהריים את רוני גלילי, אחד ממלכי חיי הלילה של ת"א ובעל מועדון לחילופי זוגות וסאדו-מאזו, בשני אישומים של אונס, ביצוע מעשה סדום ומעשים מגונים בשתי נשים שונות.

באישום הראשון הורשע פה אחד על ידי שלושת השופטים שרה דותן, יהודית שיצר ושאול שוחט. באישום השני, בו נטען שגלילי אנס וביצע מעשה סדום בצעירה שהכיר באינטרנט, הורשע הנאשם, אך לא פה אחד, מאחר שהשופט שוחט סבר שגלילי אינו אשם בסעיף זה.

מדובר היה בתיק בעייתי וקשה להוכחה מאחר ולא היו עדי ראייה, ומלבד המתלוננות - אין אף אחד שחזה במעשים ויכול להעיד על כך. יצויין כי גלילי הורשע כבר בשנת 2000 באונס דומה למדי, שבגינו הוא ריצה חמש שנות מאסר וחצי.

תקף את הנשים במועדון שלו 

על פי כתב האישום, פגש גלילי בן ה-52, מנהלם של מועדוני "הלופט" ו"נו-לימיט" - מועדון סאדו-מאזו בתל אביב, את אחת המתלוננות במסגרת עבודתו, ועם השנייה יצר קשר ברשת חברתית באינטרנט.

גלילי, שנידון לפני כעשור למאסר של חמש שנים וחצי בגין עבירות מין, הזמין את השתיים לפגישות "מקצועיות", אותן ניצל כדי לתקוף אותן ולבצע בהן את זממו. 

בכתב האישום נטען כי בנובמבר 2008 התקשר גלילי למתלוננת הראשונה לצורך הצעת עבודה והזמין אותה לארוחת צהריים. כאשר הגיעו השניים למועדון ה"נו-לימיט", נעל גלילי את הדלת, התנפל על המתלוננת ואנס אותה למרות תחנוניה.

חודשיים קודם לכן נפגש גלילי עם המתלוננת הנוספת, אותה הכיר דרך התכתבות באתר האינטרנט "קפה דה-מרקר". על פי כתב האישום גם במקרה הזה נהג גלילי באותו דפוס: בעת שהותם במועדון "הלופט" הוא תקף את האישה, ביצע בה מעשה סדום ולבסוף אנס אותה בכוח.