בן 5 נפל מקומה רביעית על רכב חונה - וניצל

חייו של ילד בן 5 מבני ברק ניצלו היום ככל הנראה לאחר שרכב חונה בלם את נפילתו מחלון ביתו. "הוא סיפר לנו שהוא נפל מהקומה הרביעית. במזל הוא נפל על רכב שריכך את הנפילה, מאשר אם היה נופל הל המדרכה", סיפרה פרמדיקית של מד"א לחדשות 2 באינטרנט. כעת ייבדקו הנסיבות שהובילו לנפילתו של הפעוט

הפעוט נפל מחלון ביתו והרכב הציל את חייו. אילוסטרציה (חדשות 2)

ילד בן 5 מבני ברק פונה אחר הצהריים במצב בינוני לבית החולים תל השומר לאחר שנפל מחלון ביתו בקומה הרביעית. ככל הנראה ניצלו חייו של הפעוט בזכות נפילתו על רכבו של ראש העיר שחנה באזור באופן חריג.

"מצאנו את הילד כשהוא בהכרה מלאה עם פגיעת ראש", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט שרון בן צבי, פרמדיקית שהייתה בצוות מד"א שפינה את הפעוט לבית החולים. "הוא סיפר לנו שהוא נפל מהקומה הרביעית. במזל הוא נפל על רכב שריכך את הנפילה, ולא על המדרכה", הוסיפה בן צבי.

"מגלגלים זכות על ידי זכאי", אמר ראש עיירית בני ברק הרב יעקב אשר בתגובה לצירוף המקרים שבזכותו ניצל הילד. ראש העיר הוסיף כי הוא מברך את עוזרו על תושייתו ותגובתו המהירה לטיפול בילד ולהזעקת כוחות הצלה.

הנסיבות שהובילו לנפילת הילד עדיין נבדקות, אך כל הגורמים הרפואיים שטיפלו בילד מדגישים, כי אין ספק שלו רכבו של ראש העיר לא היה חונה במקום והילד היה נופל ישירות על הקרקע, מצבו היה חמור הרבה יותר.

נשלח לעונש בחדר - וקפץ מהחלון

רק לפני יומיים אירע מקרה דומה לא רחוק משם ברעננה, שם נשלח ילד בן 5 לשהות בעונש בחדרו ונפל מהמרפסת שבביתו בקומה השלישית. גם במקרה זה הנפילה הסתיימה במזל רב בפציעה בלבד והוא פונה לבית הולים מאיר בכפר סבא במצב בינוני.

ממשטרת מרחב שרון נמסר כי אמו של הילד שלחה אותו לחדרו כעונש על כך שצעק והתחצף, ונעלה את הדלת מאחוריו. כעבור כמה דקות הבחינה האם שהילד הפסיק לצעוק. היא נכנסה לחדר, ונדהמה לגלות שהחדר ריק והחלון פתוח. האם יצאה החוצה ולמרבה הזוועה גילתה את בנה הקטן שרוע על האספלט ברחוב.

ההערכה המרכזית בעקבות האירוע היתה שהילד ניסה לצאת מהחלון, אך מעד ונפל למטה. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה כאמור את הילד לבית החולים מאיר בכפר סבא במצב בינוני.