בן 5 נשלח לחדר כעונש - ונפל מהחלון

זה היה עלול להיגמר באסון כבד. ילד בן 5 מרעננה שהתחצף להוריו נשלח לחדרו כעונש. כעבר כמה דקות הבחינה אמו כי הוא הפסיק לבכות ולצעוק, נכנסה לחדר וגילתה אותו ריק ואת החלון פתוח. הבן ככל הנראה ניסה לצאת מהחלון אך מעד ונפל. צוות מד"א פינה את הילד לבית החולים במצב בינוני, ההורים ייחקרו רק אחרי שהילד יתאושש

כמעט אסון ברעננה. צילום ארכיון (חדשות 2)

כמעט אסון ברעננה: ילד בן 5 שהוריו שלחו אותו לעונש בחדרו - נפל מהמרפסת בביתו בקומה ה-3 ונפצע באורח בינוני.

ממשטרת מרחב שרון נמסר כי אמו של הילד שלחה אותו לחדרו כעונש על כך שצעק והתחצף, ונעלה את הדלת מאחוריו. כעבור כמה דקות הבחינה האם שהילד הפסיק לצעוק. היא נכנסה לחדר, ונדהמה לגלות שהחדר ריק והחלון פתוח. האם יצאה החוצה ולמרבה הזוועה גילתה את בנה הקטן שרוע על האספלט ברחוב.

בשלב זה לא ברור מה בדיוק קרה בתוך החדר, אולם ההערכה המרכזית היא שהילד ניסה לצאת מהחלון, אך מעד ונפל למטה. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה את הילד לבית החולים מאיר בכפר סבא במצב בינוני. בני משפחתו הנמצאים עמו בבית החולים טרם נחקרו בשל מצבו הרפואי של הילד. לאחר שבן ה-5 יתאושש מעט מהפציעה, ייתכן ושני ההורים ייחקרו במשטרה בחשד לרשלנות. 

באירוע אחר הערב נפצע באורח קשה תינוק בן שנה ברמת השרון כתוצאה ממים רותחים שנשפכו עליו. צוות של מד"א-ירקון פינה את הפעוט לטיפול רפואי בבית החולים לילדים "שניידר" בפתח תקווה.