יוצאים היום לטייל? צפו בתחזית מזג האוויר

אלפי משפחות צפויות להגיע בסוף השבוע לצפון המושלג ולאתר החרמון. יתכן שלג קל בפסגות הגבוהות של הרי הצפון ואולי גם בהרי הנגב. צפו בתחזית מזג האוויר לסוף השבוע: יהיה קר

רוצים לצאת היום לטיול? אם אתם רוצים לראות לבן בעיניים, קחו מעיל, כפפות וכובע וסעו לצפון - אבל קחו בחשבון שצפוי להיות היום קר, מאוד.

הבוקר עדיין יתכן גשם מקומי קל בדרום ולאורך היום יהיה קר במיוחד. במהלך השבוע צפויה התחממות הדרגתית, אם כי הגשם צפוי לחזור אלינו בחלקו השני של השבוע.

לא רק בצפון נרשמת היום תנועה ערה של מטיילים, כי אם גם בדרום - שם יוצאים אלפים לצפות בפריחת הכלניות באזור הנגב. אם בחרתם לנסוע היום דרומה, צפו למזג אוויר מעונן חלקית, עם אפשרות לגשם מקומי קל בשעות הערב.

השלג שירד ברמת הגולן והקור העז הביאו אתמול לצפון אלפי מטיילים כבר בשעות הבוקר. "אמא התחננה לאבא שנבוא לראות שלג בפעם הראשונה", מספרת איה יצחקניה מאביאל. "היא בחיים לא ראתה שלג".

בחרמון נערמו עד אתמול בבוקר 85 ס"מ ברכבל העליון ו-45 ס"מ ברכבל התחתון, אבל הפעם כדי לראות שלג לא חייבים לעלות עד הנקודה הכי צפונית, אפשר להסתפק גם ביישובי הסביבה שם נערמו בין 3 ל-10 ס"מ שלג.

גולשי חדשות 2, אתם מוזמנים לצלם לנו את החורף שלכם ולשלוח מכל טלפון נייד למספר 2222. אתם גם יכולים להעלות תמונות חורף גם בדף הפייסבוק של חדשות 2. בעלי האייפון מוזמנים לצלם גם הם את היום החורפי שלהם, ולשלוח לנו באמצעות המייל האדום באפליקציית חדשות 2 באייפון.