הערכת המשטרה: העגורן קרס בגלל כשל בטיחותי

במשטרה מעריכים כי קריסת העגורן בשרון שגרמה למותו של נהג טרקטור ופציעתה הקשה של מפעילת המנוף, היא תוצאה של כשל בטיחותי. תושבי המקום מתקשים לעכל את מראות ההרס: "זה אסון, איך דבר כזה קורה?"

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האסון הכבד בהוד השרון, בו נהרגו נהג טרקטור בשנות ה-30 לחייו ומפעילת עגורן כבת 55 נפצעה קשה מקריסת מנוף. על פי ההערכה הסיבה לתאונה היא כשל בטיחותי. עם זאת טרם נשללה האפשרות כי מדובר בטעות אנוש.

"איך דבר כזה קורה?" תהתה אחת הנשים שהגיעה לזירה בצומת נווה נאמן. "זה פשוט אסון". מוטי ראובן, שגר בסמוך למקום נפילת העגורן, סיפר כי התעורר בבוקר לשמע הרעש המחריד. "זה נשמע כמו רעם", העיד. "חשבתי על הבן שלי בחצר האחורית. יצאתי וראיתי שהוא בסדר, אבל מבוהל".

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות המקרה הקשה. סמוך לשעה 08:00 קרס העגורן וגרם לפציעתם של שני בני אדם: מפעילת המנוף ונהג הטרקטור.

צוותי מד"א ירקון פינו את השניים לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. "האישה סבלה מפגיעת ראש קשה" סיפר הפרמדיק מעוז וגשל. "הגבר סבל מפגיעה רב מערכתית". הצוות ביצע פעולות מצילות חיים מתקדמות, אך נהג הטרקטור מת מפצעיו זמן קצר לאחר שהגיע לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?