צופית גרנט: אין כל פסול במסאג'

בעוד בלונדון מדווחים בהרחבה על מעלליו של אברהם גרנט במכון ליווי, מסרבת אשתו להתרגש. "זה לא בית זונות - זה מכון עיסוי תאילנדי", אומרת צופית בקור רוח ומוסיפה: "לאור הלחצים בהם הוא שרוי בתקופה האחרונה, הייתי ממליצה לו ללכת לעשות מסאג' אפילו כל יום"

איתו לאורך כל הדרך. צופית ואברהם גרנט (חדשות 2)

צופית גרנט ממש לא מתרגשת מהפרסומים. "זה לא בית זונות - זה מכון עיסוי תאילנדי", אומרת בנחרצות אשתו של מאמן פורטסמות', בתגובה לדיווחים בצהובון "הסאן", לפיהם ביקר בבית בושת בבריטניה.

"אני לא מבינה את ההתעסקות בזה", משתהה גרנט. "הוא לא נבחר ציבור". לדברי השחקנית, בעלה ביקר במכון המדובר למטרת מסאג' והדגישה כי אין בכך כל פסול. "זה עניינו מה שהוא עושה עם הגוף שלו", הסבירה. "הוא לא חייב לדווח על כל דבר שהוא עושה. כמו שהוא לא מספר אם הלך לקנות חלב במכולת".

גרנט, כהרגלה, התלוצצה על הפרשה וניצלה את ההזדמנות כדי לתת עצה לבעלה: "לאור הלחצים בהם הוא שרוי בתקופה האחרונה, הייתי ממליצה לו ללכת לעשות מסאג' אפילו כל יום".

על פי הדיווח בצהובון, גרנט צפוי להיחקר במשטרה לגבי ביקורו בטרקלין עיסוי מוזנח, בו בילה, לכאורה, יותר משעה. "אנחנו מתכוונים לדבר עם לקוחות נוספים שאולי ישמשו עדי ראייה", סיפר גורם המקורב לפרשה.

הווידאופדיה: אברהם גרנט

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?