הצצה לסוויטה המפוארת של סילביו ברלוסקוני

ירושלים מארחת את ראש ממשלת איטליה, האיש שידוע באהבתו לחיים הטובים ובמלון המלך דוד מוכנים ומצוחצחים לקראתו. המזון המיוחד, הטמפרטורה באמבטיה ועומק הכריות במיטה - הכול מוכן כדי שהאיש מרומא "עיר הנצח" ירגיש בבית בעיר הקודש

במלון המלך דוד בירושלים, המלון שיארח את ראש ממשלת איטליה השטיח האדום כבר מתוח. יצאנו לראות מה מכינים לראש מדינה שידוע בנהנתנות ובאהבת החיים הטובים.

נתחיל כמובן במטבח - מה ברלוסקוני יאכל בביקורו? רוג'ה מולין, הסו-שף של המלון מספר כי ברלוסקוני יאכל מעדנים מהמאכלים המשובחים ביותר בארץ - סלטים, דגים, "ארוחות שיהיו - כיד המלך". יש גם איסורים חמורים - הטבחים הוזהרו שלא להגיש גבינות עיזים וגם: "אסור לערבב גבינה ושום במאכלים של ראש הממשלה האיטלקי" .

מעיר הנצח - לעיר הקודש

בסוויטה המלכותית של ברלוסקוני, מילה אחת מתארת הכול - "פאר". בחדר האמבטיה יש סאונה, ג'קוזי, סט מגבות וחלוקים נעימים ומלטפים, מיזוג לכיוון הטמפרטורות - בחלל האמבטיה וכמובן לזו של המים.

הסוויטה עצומה ובתוכה מיטת מלכים, מרחב עצום חמים ונעים ללילות ירושלים הקרים, וכשברלוסקוני יפתח את החלון - האיש שרגיל לראות את רומא "עיר הנצח" מהחלון, יראה את הנוף המרהיב של ירושלים העתיקה ממזרח ועד מערב.