משפחת פנאן מאיימת לתבוע את מכבי ת"א

המשפחה תוקפת את מכבי ת"א ומאיימת בתביעת פיצויים על התקופה בה פנאן היה מנהל הקבוצה. במכבי ת"א אומרים כי פנאן התנדב בקבוצה ומאיימים בתביעה נגדית מעזבון פנאן בטענה שהוא פגע בשמה הטוב של הקבוצה

משפחת פנאן מסירה את הכפפות ויוצאת למלחמה. משפחתו של מוני תוקפת בצורה קשה מאוד את ראשי מכבי תל אביב ומאיימת לתבוע מהמועדון פיצוי כספי על עשרות השנים שבהן שימש פנאן כמנהלו.

מנגד - בקבוצה מאיימים לתבוע מיליונים מעזבונו של פנאן על הפגיעה בשמם הטוב. בראיון לאופירה אסייג במסגרת סרט שישודר ביום שלישי תוקפות בתו ואלמנתו של פנאן בחריפות את ראשי מכבי.

לאחר התאבדותו החליטה אלמנתו של מוני, שרון פנאן, להיפגש עם אנשי מכבי תל אביב דיוויד פדרמן ושמעון ומזרחי והיא מתארת כי הם דיברו עליו ב"המון שנאה ורוע", כלשונה: "פדרמן אמר שהוא אפילו לא רוצה לשמוע את השם שלו". משפחת פנאן טוענת שנשארה במצוקה כלכלית קשה לאחר שפנאן הותיר אחריו חובות כבדים מאוד.

יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי אמר בתגובה להאשמות נגדו: "אני לא יודע מה זה פיצויים. הוא לא עבד מעולם במכבי, הוא כמוני וכמו כולם, היה בהתנדבות ואל תדברו איתי במושגים של לעבוד". דיוויד פדרמן אמר דברים דומים והוסיף, כי עורכי הדין של הצדדים ידיינו בבית המשפט.

ניהל לכאורה בנק השקעות

לפני כשלושה חודשים וחצי מוני פנאן שם קץ לחייו לאחר שנקלע לחובות כספיים בעקבות שורה של הלוואות שנתן ולקח במסגרת עסקיו, כולל למספר שחקני עבר במכבי להם היה חייב מיליונים.

גם קפטן מכבי ת"א דארק שארפ חשוד שהשקיע בבנק ההשקעות של פנאן. מוקדם יותר היום פורסם כי גם השחקנים לשעבר במכבי יותם הלפרין, ניקולא וויצ'יץ', שרואנס יאסיקביצ'יוס ואסטבן באטיסטה נמצאים במחברת המתעדת את ההשקעות.