3 ישראלים נסחפו לירדן - וחולצו בשלום

כוחות ימיים חילצו בשעות אחר הצהריים באזור עקבה שלושה ישראלים שנסחפו מחוף אלמוג באילת לכיוון המים הטריטוריאליים הירדניים. אחד מהם לפחות חולץ על ידי הכוחות הירדנים. כוחות מד"א שהיו פרוסים באזור נותרו ללא תעסוקה לאחר שהתברר שמצבם של הישראלים טוב

אמבולנסים של מד"א ערוכים לשובם. ארכיון (חדשות 2)

שלושה גולשים אילתיים שנסחפו אחר הצהריים למים הטריטוריאלים של ירדן חולצו בשלום ובמצב טוב - אחד מהם לפחות על ידי כוחות חילוץ ירדניים.

בשעות אחר הצהריים התקבל במגן דוד אדום דיווח על שלושה גולשים שנסחפו מחוף אלמוג באילת לאזור עקבה בעקבות תנאי מזג האוויר.  הדיווח התקבל בעקבות אותות מצוקה ששידר אחד מהגולשים. כוחות גדולים ואמבולנסים היו פרוסים במספר נקודות לאורך החוף, בניסיון לאתרם, אך לבסוף נותרו ללא תעסוקה כשהתברר שמצבם של הגולשים טוב.

במקביל, סמוך לשעה 15:30 התקבל ביחידת החילוץ המשטרתית באילת דיווח על שני מטיילים שאיבדו את דרכם בהר שלמה. כוחות החילוץ נמצאים כעת במקום ומנסים לאתר את המטיילים.

רק לפני כחודש חצו שלושה דייגים ישראלים את המים הטריטוריאליים של ישראל - ונכנסו בטעות למים הטריטוריאליים של ירדן. הם נעצרו על ידי חיל הים הירדני, נלקחו לחקירה, ורק לאחר מספר שעות שוחררו בחזרה לישראל.