גואל רצון יורד מכיסא המלכות

מדירת הסולטן - אל מעמקי המחסן: עיריית תל אביב פינתה את חפציו של גואל רצון מאחת הדירות בעיר. בין הרהיטים שנלקחו למחסנים, גם הסמל לשלטון העריץ - הכיסא המפואר שמכוסה בקטיפה אדומה

מדירת הסולטן למחסני העירייה (הסיירת הירוקה של עיריית ת"א)

בזמן שחקירת גואל רצון, החשוד בעבירות אונס והחזקה בתנאי עבדות של נשותיו וילדיו, נמשכת - דואגת עיריית תל אביב להסיר כל זכר למשטר הדיקטטורי של העריץ.

אמש הגיעו אנשי "הסיירת הירוקה" של העירייה לאחת מדירותיו של רצון ופינתה ממנה את חפציו. בין הרהיטים שנלקחו מהבית ברחוב אחימעץ היה גם "כיסא המלכות" המפואר, המכוסה קטיפה אדומה.

מנוף שנקרא למקום הוציא את הכורסה עליה נהג ה"גורו" לשבת ופינה אותו ואת יתר החפצים למחסני העירייה.

"יש לו קסם"

השבוע דיברה עוד אחת מנשותיו של רצון על החיים בבית ושברה את קשר השתיקה. "אני לא מרגישה שהייתי משועבדת", הדגישה ת', שממשיכה לתמוך בבן זוגה על אף החשדות החמורים נגדו.

לטענת ת', אשר פגשה ב"גורו" לפני כ-15 שנה, היא כלל לא ידעה על מה שלכאורה התרחש בבית. גם על השאלה עם כמה נשים חי בן זוגה היא לא יכלה להשיב במדיוק ורק רמזה שמדובר בעשרות. "אך עם כל מה שנאמר עליו, יש לו תכונות אופיי מיוחדות", ציינה. "יש בו קסם. יש בו הרבה סודות, הרבה מה ללמוד".

בהמשך הריאיון סיפרה ת' כי שמות כל ילדיה, שאת מספרם היא מסרבת להסגיר, קשורים בשמו של גואל: גואליה, תהילת הגואל, תפארת הגואל ועוד.

ת' מכחישה את הטענות לפיהן ניצל רצון בנות צעירות במצוקה ואומרת כי היא בחרה להגיע אליו. "לא באתי עם רקע קשה ובעיות", הדגישה. כעת, עם מעצרו של בן זוגה, ת' לא מתייאשת. "אני ממשיכה הלאה עם שמחה והרבה אמונה", היא מסכמת.

מעצר גואל רצון - סיקור מיוחד:

אחת מנשותיו של גואל מדברת לראשונה

חשד: רצון הביא ילדים עם בתו הקטינה

שכנתו של רצון התראיינה לתקשורת - כלי רכבה הוצת

גואל רצון חשוד בעבירות מין

"ספר החוקים" של גואל רצון ונשותיו

בעקבות המעצר: "חוששים שנשותיו של רצון יתאבדו"

השכנים: רצון היפנט את נשותיו