אחרי יממה: נמצאה טל אליעזרי בת ה-13

אחרי יותר מ-24 שעות של חרדה: טל אליעזרי, הילדה שברחה מביתה, נמצאה בריאה ושלמה. שוטר שחלף הערב סמוך לקניון חיפה זיהה לפתע את הילדה צועדת בצד הכביש. אמה הנרגשת לחדשות 2: "כבר חשבתי שקרה הגרוע מכל"

סוף טוב: טל בת ה-13 נמצאה בריאה ושלמה (חדשות 2)

אחרי יממה ארוכה ושעות של חרדה, נושמים במשפחת אליעזרי מכפר סבא לרווחה. הערב נמצאה בחיפה טל בת ה-13, שנעדרה מאז הלילה שעבר, כשהיא בריאה ושלמה.

במהלך היום, לאחר שהמשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחר הילדה שכבר ברחה מביתה לפני כשבועיים, החלו לזרום למוקדים דיווחים של אזרחים המספרים כי הבחינו בטל בקניון חיפה.

כוחות משטרה החלו לסרוק את האזור כשבמקביל, שוטר שעשה את דרכו הביתה הבחין בטל כשהיא צועדת בסמוך לצומת מתן. הוא יצר מיד קשר עם חמ"ל החיפושים שהוקם במשטרת כפר סבא ודיווח שמצא את הילדה.

האב: "עברנו את הסיוט הזה פעמיים"

"היא קצת נסערת", סיפר רפ"ק אבי אלקסלסי ממשטרת כפר סבא. "היא פשוט עלתה לאוטובוס בתחנה מרכזית והגיעה לחיפה. היא לא הכחישה שזו היא".

הוריה של טל שחששו מהגרוע מכל, התקשו להסתיר את התרגשותם. "אני אחבק אותה ואנשק אותה בלי הפסקה", אמרה בהתלהבות אמה איילת. "כשבעלי התקשר אלי מחיפה וסיפר לי שמצאנו את טל - לא היו לי מילים בפה. אבל עכשיו אני כבר מאושרת ומחכה לראות אותה".

גם לאב זוהר חזר החיוך. "זו הקלה אדירה. עברנו את הסיוט הזה פעמיים", סיפר ואף תיאר כיצד ייראה המפגש עם הבת האובדת: "נגיד לה שאנחנו מאוד מאוד אוהבים אותה ושאנו שמחים שמצאנו אותה".

האב התייחס לבריחות החוזרות והנשנות של טל, שרק לפני שבועיים נמצאה לאחר כמה שעות כשהיא משוטטת במזרח ירושלים. "אנחנו לא כל כך מפענחים את המצוקה הזו", הסביר. "אנחנו רוצים לפתור את כל הבעיות כדי שלא תהיה בכזאת חרדה או מצוקה. זו דילמה שקשה לנו מאוד לפתור אותה".