בת 13 מכפ"ס נעדרת בפעם השניה בתוך שבועיים

משטרת ישראל מחפשת אחר טל אליעזרי, ילדה בת 13 מכפר סבא, שברחה מביתה בפעם ה-2 בתוך שבועיים. בפעם שעברה נמצאה טל כשהיא משוטטת במזרח ירושלים. מאז בריחתה הקודמת, החליטו בבית ספרה להשעותה מן הלימודים מאחר שלטענתם לא היו יכולים לקחת אחריות על כך שלא תברח משטח בית הספר. אביה: "שמנו אזעקה בבית שלא תברח"

בתום יממה טל אליעזרי, ילדה בת 13 מכפר סבא, נעדרת מאז הלילה לאחר שברחה מביתה. מדובר בבריחתה השנייה של הילדה מביתה לאחר שלפני שבועיים נמצאה לאחר כמה שעות כשהיא משוטטת במזרח ירושלים.

גובהה של אליעזרי הוא כ-1.50 מ'. כשנראתה לאחרונה, היא לבשה מעיל בצבע זית עם קפוצ'ון וסביבו פרווה ומכנסי ג'ינס, והרכיבה משקפי ראייה עם מסגרת כחולה. כוחות משטרתיים ממקדים כעת את חיפושיהם אחר אליעזרי במקומות שונים בכפר סבא, אך לא שוללים את הסיכוי כי היא עזבה את העיר.

"היא ילדה מאוד מתוחכמת. היא לא מבינה את הסכנות שעוברות עליה בכל פעם שהיא בורחת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אביה של הילדה, זוהר אליעזרי. "היא זעמה לאחרונה והרגישה רגשות קיפוח. היא מרגישה שיש בבית משמעת יתר וחוץ מזה יש לה המון תעוזה".

בפעם הקודמת שבה ברחה מהבית, המציאה הילדה לחבריה סיפור באשר למקום אליו תיכננה לברוח, על מנת לגרום לכך שהחיפושים אחריה יתמקדו במקומות הלא נכונים. גם כאשר איתרו אותה השוטרים, ניסתה אליעזרי לטעון כי כלל לא מדובר בה ואף המציאה שם בדוי כדי לטשטש את זהותה.

בעקבות אירוע הבריחה לפני שבועיים, החליטו בבית ספרה של אליעזרי להשעותה מהלימודים בטענה כי אינם יכולים לקחת עליה אחריות ומתוך חשש כי תברח פעם נוספת, הפעם משטח בית הספר. "דווקא לאחרונה קיבלנו חוות דעת שהיא יכולה לחזור לבית הספר ושהחשש שהיא תברח שוב ירד", סיפר אביה של הילדה. "היא הביעה שמחה על כך שתוכל לחזור לבית הספר ולחברים כי לא היה לה נעים להיות בבית כל היום".

גם הוריה של טל ניסו לנקוט בצעדים שימנעו את הסיכוי לבריחה נוספת. "שמנו אזעקה בבית כדי שלא תוכל לברוח", סיפר אליעזרי. "למרות זאת היא הצליחה לברוח מקומה גבוה יחסית מבלי שהאזעקה תתחיל לעבוד".

"אנחנו מודאגים ומאוד חרדים לגורלה", הביע אביה של טל את חששותיו. "אבל הפעם יש לנו ניסיון. זו הפעם השנייה".

כל היודע דבר על מקום המצאה של הנעדרת מתבקש לפנות למוקד 100, לתחנת המשטרה הקרובה או לטלפון 09-7473555
.