טרגדיה בדרום: בת 9 נמצאה מתה במיטתה

הוריה של הילדה מהיישוב נהורה סמוך לקריית גת מצאו אותה במיטתה ללא הכרה והזעיקו את מד"א. לאחר פעולות החייאה נקבע מותה. הרקע לאירוע לא ברור, אולם ככל הנראה נפטרה הילדה בשנתה במהלך הלילה. במשטרה שללו חשד לפלילים: "מדובר בטרגדיה"

בת 9 מתה במפתיע. צילום ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בליל שבת: צוותי מד"א אזור לכיש הוזעקו הבוקר לבית פרטי ביישוב נהורה הסמוך לקריית גת לאחר שילדה בת 9 נמצאה על ידי הוריה מחוסרת הכרה במיטתה. צוותי מד"א ביצעו פעולות החייאה ממושכות בילדה, שככל הנראה נפטרה במהלך הלילה.

גופתה של הילדה הועברה, בהסכמת הוריה, למכון לרפואה משפטית באבו-כביר בניסיון לגלות את נסיבות המוות. "לא נמצאו סימני חבלה פנימיים או חיצוניים בנתיחה", נמסר ממשטרת לכיש. "אין חשד לאירוע פלילי. מדובר בטרגדיה".

בת 17 מתה בפתאומיות

ביום חמישי תושבת ירושלים בת 17 מתה בצהריים באופן בפתאומי בשעה ששוחחה בטלפון. בני משפחתה של הנערה סיפרו שהיא עמדה בסלון הבית, כשלפתע התמוטטה ונפלה על הרצפה - בלי שום התרעה מוקדמת.

בני המשפחה המבוהלים חשו אל הנערה וניסו להעירה, כיוון שחשבו תחילה שהתעלפה, ואף העבירה אותה למזרון וניסו להרים את רגליה, אך בהמשך הבינו כי היא שוכבת ללא רוח חיים.

"אחרי 50 דקות של מלחמה - מלאך המוות ניצח"

"קיבלנו קריאה על עילפון, ולאחר מכן זה שינו את הקריאה להחייאה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שלום גליל, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לבית המשפחה. "כשהגענו למקום הבנו שיש צורך בניידת טיפול נמרץ".

לדברי המשפחה מדובר בנערה בריאה ללא היסטוריה רפואית או מחלות כלשהן. "ניסינו להחיות אותה במשך 50 דקות", הוסיף הפרמדיק. "עשינו מה שאנחנו יודעים לעשות, נלחמנו על חייה, עשינו את כל המאמצים להציל אותה, אבל אחרי 50 דקות של מלחמה מול מלאך המוות - הוא ניצח".

אלי פולק מארגון "איחוד הצלה" שהגיע ראשון למקום האירוע, סיפר על ההלם שאחז בני המשפחה. לדבריו, המשפחה עדיין לא מעכלת את מה שקרה. "כשהגענו לבית הם ישבו וקרא תהילים. הם חשבו שהיא בסך הכל התעלפה והעבירו אותה למזרון והרימו לה את הרגליים עד שנגיע. בגלל שמדובר בבחורה צעירה, אי אפשר היה להישאר אדיש".

לחדשות 2 בפייסבוק כבר הצטרפתם?