עופר גלזר מדבר על אריסון: "שרי אישה מיוחדת, היו חוויות רבות"

בעלה לשעבר של הטייקונית שרי אריסון, ואיש העסקים שפנה בינתיים לעסוק בנדל"ן, מדבר היום על תקופת הנישואים המתוקשרת בראיון לתכניתנו "שש" עם עודד בן-עמי. "חווינו הרבה מאוד חוויות איני מוחק את התקופה הזו", הוא אומר, ומוסיף על התועלת האישית מהקשר: "בהחלט נפתחה לי דלת - ואני נכנסתי בה"

"את מה שהיה לי עם שרי אריסון איני מוחק, בטח לא את מה שהיה לי עם מישהי תקופה מאוד חשובה בחיים שלי" - כך אומר הערב איש העסקים עופר גלזר בראיון מיוחד בתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי. "חווינו הרבה מאוד חוויות שאדם ממוצע לא חווה בכל מסגרת חייו", הוא אומר, כשמונה חודשים לאחר הפרידה המתוקשרת.

"שרי היא אישה מאוד מיוחדת, ולא רק שאני לא מוחק את תקופת הקשר שלנו, כי אם הבנות שלי עדיין בקשר עם בנה דניאל", מספר גלזר. עם זאת, הדגיש כי בין השניים לא קיימים בימים אלו שום קשרים עסקיים.

"מקווה שאני עושה טוב"

גלזר מודה אף כי מערכת היחסים עם אריסון סייעה לו לא מעט להגשים יעדים בחייו. "אין ספק שלהיות 'בעלה של' מקנה לך אמצעים שלאדם מן השורה אין", הוא אומר. "זה בהחלט פתח לי דלת ואני נכנסתי בה, ואני מקווה שאני עושה טוב ובצורה הוגנת".

ויש להבין למה מתכוון גלזר, שבימים אלה עובד על פרויקט נדל"ן גדול באילת - בעיצוב חיצוני של יאכטה ענקית. "זו אהבת הילדות שלי, מאז שהייתה בת שלוש", הוא אומר. "ממעשיי היום רק התבקש שזה יהיה הפרויקט בו אעסוק". לדבריו, לצד העיסוק בנדל"ן בארץ, הוא עוסק גם במכירת נכסים בארצות הברית - לאלפיון העליון. "גם בסטארט-אפ אני עוסק", הוא אומר.