י-ם: בת 17 שוחחה בטלפון - ומתה במפתיע

משפחתה של נערה מי-ם מתקשה לעכל את הטרגדיה: בת ה-17 שוחחה בטלפון בביתה כשלפתע, ללא שום התרעה מוקדמת - התמוטטה ומתה. בני משפחתה חשבו תחילה שהתעלפה, העבירו אותה למזרון והרימו את רגליה עד שהצוות הרפואי הגיע למקום. "ניסינו להחיות אותה במשך 50 דקות", סיפר הפראמדיק במקום, "אך בסופו של דבר מלאך המוות ניצח"

בת 17 מתה במפתיע. צילום ארכיון (חדשות 2)

תושבת ירושלים בת 17 מתה בצהריים באופן בפתאומי בשעה ששוחחה בטלפון. בני משפחתה של הנערה סיפרו שהיא עמדה בסלון הבית, כשלפתע התמוטטה ונפלה על הרצפה - בלי שום התרעה מוקדמת.

בני המשפחה המבוהלים חשו אל הנערה וניסו להעירה, כיוון שחשבו תחילה שהתעלפה, ואף העבירה אותה למזרון וניסו להרים את רגליה, אך בהמשך הבינו כי היא שוכבת ללא רוח חיים.

"אחרי 50 דקות של מלחמה - מלאך המוות ניצח"

"קיבלנו קריאה על עילפון, ולאחר מכן זה שינו את הקריאה להחייאה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שלום גליל, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לבית המשפחה. "כשהגענו למקום הבנו שיש צורך בניידת טיפול נמרץ".

לדברי המשפחה מדובר בנערה בריאה ללא היסטוריה רפואית או מחלות כלשהן. "ניסינו להחיות אותה במשך 50 דקות", הוסיף הפרמדיק. "עשינו מה שאנחנו יודעים לעשות, נלחמנו על חייה, עשינו את כל המאמצים להציל אותה, אבל אחרי 50 דקות של מלחמה מול מלאך המוות - הוא ניצח".

אלי פולק מארגון "איחוד הצלה" שהגיע ראשון למקום האירוע, סיפר על ההלם שאחז בני המשפחה. לדבריו, המשפחה עדיין לא מעכלת את מה שקרה. "כשהגענו לבית הם ישבו וקרא תהילים. הם חשבו שהיא בסך הכל התעלפה והעבירו אותה למזרון והרימו לה את הרגליים עד שנגיע. בגלל שמדובר בבחורה צעירה, אי אפשר היה להישאר אדיש".

לחדשות 2 בפייסבוק כבר הצטרפתם?