בעקבות האיומים על חייה: המשטרה תסייר ליד ביתה של ליליאן פרץ

לאחר שהגישה אמש תלונה בגין איומים על חייה, החליטו במשטרה לא לקחת סיכון ולערוך סיורים מוגברים מחוץ לביתה של עוזרת הבית לשעבר בבית ראש הממשלה. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח כי פלט השיחות למכשיר הסלולר של פרץ ייבדק אף הוא

לא לוקחים סיכונים: בעקבות התלונה שהגישה אמש ליליאן פרץ, מי שעבדה בעבר בבית משפחת ראש הממשלה, בגין איומים על חייה, הוחלט במשטרה לערוך סיורים מוגברים סביב ביתה מחשש שמישהו אכן ינסה לפגוע בה - כך מדווח הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". במשטרה הוחלט עוד כי יבוצעו בדיקות של פלט השיחות למכשיר הסלולרי של פרץ.

את דבר שיחת האיום פרסם אמש כתבנו גיא פלג במהדורה המרכזית. "קיבלתי שיחת טלפון שבה בן אדם שלא הזדהה אמר לי, 'מי זאת ליליאן?, זאת את שעושה את כל הבלגן? אם תוך 12 שעות לא תסיימי את הפרשה את תיפגעי באופן אישי, זה מביבי'", שחזרה עוזרת הבית לשעבר.

לילאן פרץ הגישה בסוף השבוע שעבר את התביעה וטוענת כי מאז היא מוקפת באמצעי התקשורת, שמרבים לסקר את הפרשה. "אני פוחדת", היא מתוודה, "אני פוחדת על הילדים שלי וזה יצא מכל פרופורציה. וזה..דברים כאלה, לא תיארתי לי שזה יגיע, ממש לא".

"עד עכשיו לא פחדתי"

כאשר תיארה אמש את התקופה האחרונה שעוברת עליה: "אני כבר לא יודעת איך לבטא את עצמי, כי עד עכשיו לא פחדתי. אני פשוט מאמינה באמת שלי, ועכשיו נוסף לזה הפחד, שזה בראש מעייני זה הילדים שלי, שזה הדבר הכי חשוב לי".

"לטעמי אסור להקל ראש", אומר פרקליטה של ליליאן, עו"ד אסף שרעף. "אנחנו כבר שמענו על אנשים שנפגעו ושאיומים כאלו הפכו לממשיים. אני מבקש מכל הצדדים ואני כמובן שלא מאשים אף אחד, אבל יש לנהל את ההליך הזה בבית המשפט".

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "אנו מוקיעים ומגנים בכל תוקף כל איום וכל גילוי אחר של התנהגות בלתי חוקית או בלתי נורמטיבית. רה"מ ורעייתו ביקשו ומבקשים לאורך כל הדרך שהנושא יתברר אך ורק בבית המשפט. אנו קוראים למשטרה לחקור במהירות מי עומד מאחורי השיחה ולמצות איתו את הדין".

מלשכת נתניהו נמסר בתגובה: "אנו מוקיעים ומגנים בתוקף כל איום וכל גילוי אחר של התנהגות בלתי חוקית או בלתי נורמטיבית. ראש הממשלה ורעייתו ביקשו ומבקשים לכל אורך הדרך שהנושא יתברר אך ורק בבית המשפט. אנו קוראים למשטרה לחקור במהירות מי עומד מאחורי השיחה ולמצות איתו את הדין".

הווידאופדיה: שרה נתניהו