בית שמש: אם הרימה את תינוקה והצילה אותו ממוות בדריסה

תושייתה של אם מבית שמש הצילה את חייו של בנה הפעוט: תושבת העיר בת 24 חצתה היום את הכביש, כשלפתע הבחינה באוטובוס המבצע נסיעה בהילוך אחורי ועומד לפגוע בה. ברגע האחרון הצליחה האם להרים את התינוק אל מעל לראשה, ובכך הצילה את חייו. האם פונתה לביה"ח עם שברים ברגליה, התינוק עצמו לא נפגע כלל

זירת התאונה, היום בבית שמש (אתר "חרדים")

תושבת בית שמש, בת 24, הצילה היום את חייו של בנה בן השנתיים לאחר שהחזיקה אותו מעל ראשה בעת שנדרסה על ידי אוטובוס. התינוק לא נפגע ואילו האישה סובלת משברים ברגליה.

בשעות הצהריים חצתה האישה, שנמצאת בהריון מתקדם, את הכביש כאשר האוטובוס נסע לפתע לעברה בהילוך אחורי, לאחר שהנהג ככל הנראה לא שם לב לתינוק ולאמו. האוטובוס פגע באישה ופצע אותה ברגליה, אולם ברגע האחרון הצליחה האם להרים את התינוק אל מעל לראשה, ובכך ככל הנראה הצילה את חייו.

צוותי הצלה שהוזעקו למקום פינו את האם במצב קל לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. היא סובלת משברים ברגליה וממכות יבשות. לתינוק עצמו, למרבה המזל, לא אירע דבר.

"היא הגנה על הילד באינסטינקט של שניה"

דוד כהן, חובש בכיר במד"א ומנהל תחנת בית שמש סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "היא החזיקה אותו בידיים ונהג האוטובוס נסע לאחור בלי לשים לב. אנשים דפקו על הדלת וצעקו אבל זה היה כבר מאוחר מדי". במד"א הוסיפו וסיפרו כי "היא הגנה על הילד באינסטינקט של שניה. לאחר שהיא נפגעה היא המשיכה לחבק את הילד חזק".

"היא הייתה מבוהלת מאד ולא הפסיקה להודות לנו", כך לדברי אנשי מד"א שהיו בזירת התאונה. "הילד עצמו הועבר לביתה של האישה על ידי אזרחים שהיו במקום, אך צוות מד"א לקח אותו לבית החולים לבדיקה".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?