שלושה שבועות אחרי: הזוכה בלוטו עדיין לא הגיע

כמעט חודש חלף מאז הגרלת הלוטו בה הוגרל הסכום הדימיוני של 74 מיליוני שקלים ואף אחד לא הגיע עדיין עם הטופס המיוחל לדרוש את הכסף. לאחר ההגרלה פנה תושב הצפון למשרדי הפיס וטען שזכה בפרס אך איבד את הטופס. פיס מבהירים "אין טופס - אין זכייה" ומזכירים: אחרי חצי שנה מתבטלת הזכייה

שלושה שבועות לאחר הזכייה הגדולה בלוטו, איש עדיין לא הגיע לדרוש את כספי הזכייה בסכום של 74 מיליון שקל. במפעל הפיס מבקשים להזכיר: הזכייה מתבטלת לאחר חצי שנה. אז אם בכל זאת הטופס בידיכם - כדאי שתמהרו להגיע.

"מאז ההגרלה פנו אלינו ארבעה אנשים נוספים בטענה שמילאו את הטופס עם המספרים הזוכים - אך איבדו אותו", מספרת דולין מלניק, דוברת מפעל הפיס. "חשוב לנו להדגיש שלזוכה יש רק שישה חודשים מרגע ההגרלה להגיע ולגבות את סכום הזכייה".

מלניק מבהירה כי על פי ניסיונם כי היו בעבר מקרים שבגללם לא הגיע אף אחד לגבות את הכסף: "להערכתנו האדם, ככל הנראה, לא יודע שהוא זכה עדיין", כמו כן היא מסכימה כי קיים סיכוי שהטופס אבד. "בלי טופס אין זכייה, אנחנו רגילים לכל מיני סיפורים כאלה שהזוכה טוען שאינו מוצא את המסמך, אבל אנחנו מקווים ומצפים לבואו של הזוכה עם הטופס הנכון", הוסיפה הדוברת.

מה קורה אם הזוכה לא מגיע ? "שישה חודשים, זה הזמן שיש לו להגיע ואם לא הכסף חוזר למפעל הפיס להקצאה מחודשת של הפרסים" מבהירה מלניק. הדד-ליין הוא ה-29 ביוני. מי שעדיין לא בדק את הטופס, מוזמן להזדרז, אולי אתם הזוכים?