היום: הסערה הגדולה נרגעת

כמויות גשם חריגות ירדו אתמול בנגב ובערבה: בשדה בוקר ירדו 63 מ"מ, בערד 51 מ"מ ובאילת 20 מ"מ, לעומת 3 מ"מ בעונה שעברה כולה. גם הלילה היה סוער, אך הבוקר צפויה הסערה להרגע מעט. גולשי חדשות 2 באינטרנט מוזמנים לשלוח לנו תמונות של חורף, גשם וסערה מרחבי הארץ למספר 2222

היממה הראשונה של המערכת החורפית מאחורינו. אחרי לילה סוער, צפויה היום ריגעה מסויימת בסערה הגדולה. גשם ירד מדי פעם מהצפון ועד צפון הנגב ותחול ירידה קלה נוספת בטמפרטורות. בדרום נמשכו אתמול ההצפות וכבישים נחסמו לסירוגין בשל השטפונות. רק בחדשות 2 באינטרנט תוכלו למצוא מעקב אונליין אחרי העננים והגשם ברחבי הארץ, בעזרת מכ"ם מיוחד - רואים את הגשם מלמעלה.

מזג האוויר הסגרירי יילווה אותנו במהלך כל השבוע הקרוב. הלילה ייה סוער אך הבוקר תחלש הסערה. עדיין יהיה קר, אך הגשם ייפסק בדרום, ייחלש במרכז ובצפון ירד גשם לפרקים. הטמפרטורות החזויות הבוקר:

בטבריה ובקצרין - 19 מעלות

בתל אביב, בחיפה וברחובות - 17 מעלות

באשדוד - 18 מעלות

במצפה רמון - 11 מעלות

בירושלים - 13 מעלות

ובאילת - 20 מעלות

אל תחזירו את המטריות לארון - ביום רביעי יחזור הגשם ובחרמון צפוי לרדת שלג. גם ביום חמישי ירד גשם בצפון ובמרכז ושלג יוסיף לרדת בחרמון.

גולשי חדשות 2 באינטרנט מוזמנים לשלוח לנו תמונות של הגשם ושל הסערה מרחבי הארץ. התמונות הטובות ביותר יפורסמו כאן באתר. אז פתחו את הטלפונים, צלמו, ושלחו לנו למס' 2222 (מכל טלפון סלולרי). העלו תמונות חורף גם בדף הפייסבוק של חדשות 2. בעלי האייפון מוזמנים לצלם את היום החורפי שלהם, ולשלוח לנו באמצעות המייל האדום באפליקציית חדשות 2 באייפון.