מזכירתה לשעבר של שרה נתניהו: "אני עדיין בטראומה"

מתברר שלא רק לעוזרת של שרה נתניהו, ליליאן פרץ, יש בטן מלאה על התנהלותה של אשת ראש הממשלה. "היא כל הזמן עוברת על החוק", טוענת מזכירתה לשעבר של רעיית רה"מ, ומספרת על השהות במחיצתה: "אם אני מקבלת שש פעמים צרחות ביום, יועץ התקשורת מקבל שלוש פעמים ביום וראש הממשלה עצמו מקבל צעקות פעם אחת"

12 שנים אמנם עברו מאז עזבה נעמי איגוס את לשכתה של שרה נתניהו, אך לטענתה - היא טרם התאוששה מהעבודה לצד אשת ראש הממשלה. "הכל נשאר לי כטראומה", מדגישה איגוס.

עכשיו, לאחר פרסום כתב התביעה שהגישה ויויאן פרץ, מנהלת משק הבית של בני הזוג, אומרת איגוס: הדברים היו ידועים מזמן לכל מי שהיה צריך לדעת.

"אלה שאומרים שמדובר ברכילות - הם שקרנים"

"שרה נתניהו היא מעסיקה שעוברת על החוק כל הזמן", טוענת בנחרצות מזכירתה האישית לשעבר בריאיון לתכנית "עושים צהריים" בגלי צה"ל. "אלה שאומרים שמדובר ברכילות - הם שקרנים. הם יודעים את האמת".

לעומת הסערה הציבורית בסוף השבוע האחרון, נעמי עצמה כלל לא מתרגשת מההאשמות החמורות שהעלתה פרץ. "הדברים האלה קרו כבר בעבר - אותו סיפור בוורסיות אחרות", היא מסבירה. "כל צורת ההתנהגות: הצעקות, הטלפונים באמצע הלילה, בשבת - הכל חוזר על עצמו".

"צריך לשים לדברים סוף"

במהלך הריאיון נזכרת איגוס בתקופה בה ליוותה את הגברת נתניהו. "ידעתי לתת לה את הכבוד שמגיע לה, אבל בו זמנית חטפתי צעקות, ולא רק אני - כל העובדים", היא מדגישה. "אם אני מקבלת שש פעמים צרחות ביום, יועץ התקשורת מקבל שלוש פעמים ביום וראש הממשלה עצמו מקבל צעקות פעם אחת".

כעת מבקשת איגוס דבר אחד: להביא לכך שהדברים ישתנו. "הדברים האלה קורים וצריך לשים להם סוף", היא מכריזה. "תנו לה את הכלים כדי שתתנהג כרעיית רה"מ". 

מלשכת רה"מ נמסר בתגובה כי "צר לנו על הניסיונות של גורמים אינטרסנטים לנצל את הגל התקשורתי הנוכחי כדי להשמיץ את רעיית ראש הממשלה. הגברת נתניהו ניצחה תמיד במקום שבו מתבררים האמת והצדק, וגם הפעם היא תוכיח זאת בבית המשפט".

הווידאופדיה: שרה נתניהו