שני הרוגים ו-13 פצועים בתאונות בצפון ובשפלה

בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה נהרגו הערב שני צעירים, שככל הנראה נסעו מעל המהירות המותרת והתנגשו עם רכבם בגשר. סמוך ליישוב שוהם נפצעו 13 בני אדם, מרביתם שוהים בלתי חוקיים, בתאונה בין שני כלי רכב. עוד ערב שחור בכבישי ישראל

ערב קשה בכבישי ישראל: שני בני אדם נהרגו ו-13 נוספים נפצע בשתי תאונות דרכים קשות שאירעו הערב בצפון ובשפלה. בחיפה נהרגו זוג צעירים סמוך לצומת הצ'ק פוסט בעיר, ואילו סמוך ליישוב שוהם נפצעו 13 בני אדם, מרביתם שוהים בלתי חוקיים, בהתנגשות בין שני כלי רכב.

בתאונה הקשה בצומת הצ'ק פוסט נהרגו צעיר בן 24 וצעירה בת 18, שהיו יחד ברכב מאזדה. במשטרה מעריכים כי בשלב מסוים איבד הנהג את השליטה על הרכב והתנגש בגשר פז בצומת. באגף התנועה לא שוללים את האפשרות כי מהירות מופרזת היא שגרמה לתאונה הקשה. כוחות כיבוי אש עמלו דקות ארוכות על חילוצם של השניים, אם כי לא נותר לכוחות ההצלה דבר מלבד לקבוע את מותם במקום.

ואילו בכביש 444, בכניסה ליישוב בית נחמיה הסמוך לשוהם, נפצעו 13 בני אדם בתאונת דרכים שאירעה בין רכב מסחרי שהסיע שוהים בלתי חוקיים לרכב פרטי. במשטרה נפתחה חקירה על מנת לבדוק את נסיבות התאונה. מבין הפצועים, אחד קשה, שמונה בינוני וארבעה במצב קל. כל הפצועים הועברו לבתי החולים תל השומר ואסף הרופא.