ת"א מציגה: שפרה פינת בובליל

תל אביב לבשה ריאליטי: אלמונים הדביקו שמות חדשים לרחובות מוכרים בתל אביב, במחאה על תרבות ההיסטריה שדוחקת לפינה את מקומם של גיבורי ההיסטוריה. משטרת תל אביב פתחה בחקירה לאיתור החשודים ומיהרו להזעיק את עובדי העירייה שהשיבו את השלטים למראה המקורי

עובדי עיריית ת"א מסירים את השלטים (יניב דורנבוש)

עוברי אורח שהלכו הבוקר ברחובות תל אביב הבחינו בשינוי קל במספר שלטי רחובות בעיר. כך למשל רחוב שינקין המוכר - הפך לרחוב יוסף בובליל. רחובות מוכרים נוספים שינו את עורם והפכו מרחוב אלנבי, קינג ג'ורג' ויוחנן הסנדלר - לרחוב שפרה קורנפלד, יוסי בובליל ודן מנו.

תחנת לב תל אביב פתחה בחקירה לאיתור החשודים במעשה, אך בדיקה ראשונית מגלה שמדובר במחאה של מספר תושבים שהחליטו להפגין את התנגדותם בהתעסקות העקרה בכוכבי הריאליטי שדחקו לפינה את הדמויות ההיסטוריות החשובות שעל שמן נקראו הרחובות במקור.

"רחוב יוחנן הסנדלר בו אני גר הפך לרחוב נעמה קסרי", סיפר תושב תל אביב שהבחין בשלטים החדשים‎. "לצערי, זה לא רחוק מהמציאות ששמות הרחובות ישאו שמות של כוכבי טלוויזיה", ציין תושב אחר.

ספק אם הולכי הרגל יוכלו לספר על פועלן הדמויות שמאחורי השמות המקוריים בשלטים, אבל עד שתושג הכרעה רשמית בעניין שינוי שמות הרחובות, עובדי העירייה מיהרו להסיר את השלטים והחזירו את הנוף התל אביבי המוכר לתושביו.

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?