נתניה: כך חולצה אישה שטבעה בים ונחבטה בסלעים

כוחות משטרה הוזעקו הבוקר לחוף הים בנתניה בעקבות דיווח על אישה שנראית ללא רוח חיים במים הסוערים. השוטרים התקשו להתקרב לאישה בגלל החוף הסלעי ונאלצו לרוץ 3 ק"מ. בסופו של דבר האישה חולצה ופונתה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר

אישה כבת 40 נפצעה היום קשה לאחר שנחבטה בסלעים בחוף הים בנתניה. ככל הנראה האישה נכנסה למים במקום שאסור לרחצה, נסחפה אל הסלעים ונחבלה קשות.

בשעות הבוקר התקבל דיווח במוקד המשטרה על אישה ללא רוח חיים בים בנתניה. למקום הגיעו כוחות סיור של המשטרה שאיתרו את האישה במים, משו אותה והעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. במקביל, הזעיקו השוטרים למקום את צוותי מד"א אזור שרון.

מאחר שמדובר באזור שבו יש מצוקים וסלעים, התקשו כוחות ההצלה לחלץ את האישה ולהעבירה מהמקום. השוטרים נאלצו לרוץ מרחק של כשלושה ק"מ לאורך החוף ורק אז הצליחו צוותי מד"א לפנותה במצב קשה מאוד לבית החולים לניאדו בעיר.

"על פי דיווח מהמשטרה השוטרים הוציאו את האישה כשפניה היו בתוך המים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפראמדיק ישראל דהרי. "השוטר סיפר כי לאחר שהוא משה אותה מהמים היא הייתה בהכרה מעורפלת ויצא לה קצף מהפה. טיפלנו בה והעברנו אותה למיון. היא הקיאה וסביר להניח שהיא שתתה מים. יכול להיות שהייתה טביעה. לא ראינו פגיעת ראש אבל ייתכן והיא נפגעה".