קובי פרץ מאויים בגלל ה"שלוכים"

שום דבר לא עזר. לא טענות פרץ על כך שאמר בעצם "שלופים" ולא סרטון ירח הדבש שלו, שם הוא צולם מכנה את אשתו "שלופה". משפחת כהן נעלבה והחליטה ללכת עד הסוף. בינתיים, מקבל הזמר הפופולרי איומים והודעות נאצה בטלפון. "מבטלים לי הופעות", הוא מתלונן

פרשת ה"שלוכים" - עכשיו שלב האיומים: הזמר קובי פרץ אומר כי נגרם לו נזק כלכלי כבד לאחר שמשפחת כהן מעפולה הגישה נגדו תביעה, באמצעות עורך דין דב הירש, בטענה שכינה את הקהל בבר המצווה של בנם "שלוכים". אירועים בהם היה צריך להופיע בוטלו, הודעות נאצה נשלחות אליו, והוא מאיים בתביעת נגד.

כפי שדווח ב"מעריב", תצהיר שהגיש לאחרונה פרץ לבית המשפט חושף כי מאז התביעה "קיבלנו והננו מקבלים הודעות ביטול ביחס לאירועים שהייתי אמור להופיע בהם, נמסרות בטלפון הודעות נאצה ואיומים ועוד". פרץ נחל הפסד משפטי ראשון כששופטת בית משפט השלום בעפולה, דחתה את בקשתו להעביר את המשפט לבית המשפט בפתח תקווה או לבטל את התביעה והודיעה שעליו להגיש כתב הגנה עד סוף החודש.

"ככל הנראה מדובר בבעיית שמיעה, לא אמרתי שלוכים, אלא אמרתי 'שלופים'" - כך הגיב פרץ בחודש שעבר כשהופנו נגדו הטענות. לדברי פרץ, זהו ביטוי שהשתרש אצלו ובקרב חבריו המתאר שמחה גדולה ונשים יפות. "אני מרוקאי, מרוקאי גאה, אבא שלי תמיד היה אומר לי שאני שלוך, אני יודע מה משמעות המילה ובטח שלא השתמשתי בה באותו אירוע".