המיליארדרית ודוגמנית העל לשעבר מתגייסת למען חיילי צה"ל

קאת'י איירלנד, דוגמנית על בשנות ה-80 וה-90 ומיליארדרית בהווה, הגיעה לישראל כדי להצטלם לסרט התרמה לנפגעי פעולות טרור. "אני מרגישה כאן בבית", אומרת איירלנד, שקיבלה בעבר הרבה יותר שערים של "ספורט אילוסטרייטד" מאשר בר רפאלי. כדאי שתתחילו להתרגל לנוכחותה

הכירו את הפנים היפות החדשות של ישראל. לא, לא מדובר בבר רפאלי, אלא דווקא בדוגמנית העל של שנות ה-80 - קאת'י איירלנד בת ה-47 - שהצטלמה השבוע לסרט התרמה לשיקום חיילי צה"ל שנפגעו בפעולות טרור.

לא ברור כל כך מאיפה זה נחת עלינו. איירלנד, דוגמנית-על בעברה ואשת עסקים מצליחה בהווה, פשוט מאוהבת בנו עד מעל לראש. אם אתם שוברים את הראש ומנסים להיזכר במי מדובר, רק נזכיר כי איירלנד הייתה דוגמנית ברמה עולמית בשנות ה-80 וקצת בשנות ה-90 ועברה את מה שבר רפאלי עוברת היום, רק עם הרבה יותר שערים של "ספורט אילוסטרייטד" וקריירת זוהר ענפה.

"אני מרגישה כאן בבית. האנשים חמים ומסבירי פנים והאירוח נפלא", אמרה איירלנד תוך כדי שהיא ניגשת לחיילים צה"ל שהיו במקום, לוחצת את ידיהם ומודה להם שהם מגנים על ישראל. למעשה, אפשר להגיד שכבר מזמן לא שמענו מישהו מדבר על כך יפה על חיילי צה"ל - ועוד באנגלית. "התקשורת מציירת את ישראל באופן לא הוגן. חשוב כל כך שאנשים יבואו לכאן, שיחוו את העם, שיחוו את הצבא", מסבירה איירלנד.

גילתה מחדש את הנצרות - ואת ישראל

"כשגדלתי רציתי להיות מורה או בלשית. להיות אשת עסקים לא היה בתוכנית שלי בכלל", אומרת איירלנד. אבל כנראה שיש דברים שאי אפשר להילחם בהם ולא צריך להיכנע. רגע לפני שאיירלנד זיהתה שהיא כבר הגיעה לסוף המסלול, התחיל התכנון של השלב הבא. מה שהיה בהתחלה קמפיין לגרביים הפך לאימפריה של מיליארד וחצי דולר.

אבל המהפך לא נגמר בעסקים. איירלנד גילתה מחדש את הנצרות ועל הדרך גם את ארץ הקודש. "לא משנה במה אתה מאמין, זה המקום היחיד במזרח התיכון שיש בו דמוקרטיה יציבה", טוענת איירלנד. "אם ישראל אינה בטוחה, שאר העולם אינו בטוח גם כן".

"לא תצליחו להיפטר ממני", מזהירה איירלנד, שלקחה על עצמה להיות שגרירה של גיבורי ארץ הקודש ועל הדרך עושה קצת עסקים - כשעשרות אלפי נשים בעולם קונות את קרם הידיים שלה שמיוצר בים המלח. אז כדאי שתתרגלו לשגרירה החדשה שלכם בארץ ישראל.